Rezultate te kerkimit per termin: +Madridi +Forlan

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.529Z

Forlan i kenaqur nga interesimi i Realit

Sulmuesi i Atletico Madrid Diego Forlan ka deklaruar se ai eshte i kenaqur nga interesimi i Realit te Madridit. Pavaresisht rivalitetit ne mes dy klubeve nga Madridi Forlan nuk heziton te thote se sa i kenaqur eshte qe lidhet me Realin. Jam i nderuar dhe i kenaqur qe Hose Mourinjo dhe Florenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.923Z

Forlan kërkon të largohet nga Interi

Sulmuesi i Interit, Diego Forlan, kërkon që të kalojë gjatë verës te klubi brazilian Atletico Mineiro, gjithnjë sipas babait të uruguaianit. Forlan u transferua verën e kaluar nga Atletico Madridi te Interi dhe dështoi që të shfaqë fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.974Z

Forlan dëshirn të lërë Atletikon e Madridit

Madrid - Diego Forlan dëshiron të lërë Atletikon e Madridit në verën e këtij viti. Lajmin për dëshirën e largimit të Forlanit nga Madridi e ka dhënë sot e përditshmja spanjolle AS. Qëllimi i futbollistit Diego Forlan është kalimi në Premier Ligën angleze. Më parë ai është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.734Z

Forlan, lojtari i ndeshjes Uruguai - Francë

Diego Forlan i Uruguait u përzgjodh si lojtari më i mirë i ndeshjes Uruguai-Francë (0-0). Sulmuesi 31-vjeçar i Atletiko Madridi (62 ndeshje, 24 gola) u tregua shumë i rrezikshëm përpara portës së Francës, së mbrojtur nga Loris. Lojtari i ndeshjes 1. Tshabalala (Afrika Jugut) Af

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.440Z

Forlan dëshiron Interin

Nga Express më 16 gusht 2011 në ora 17:31 Diego Forlan dëshiron të luajë në Inter. Këtë e ka konfirmuar vetë futbollisti uruguaian, i cili pritet të largohet nga Atletico Madridi, pas mosmarrëveshjeve me trajnerin. “Po, është e vërtetë, kam marrë një ofertë nga Interi. T�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.387Z

Forlan i hapet Interit per janarin

Merkato Diego Forlan nuk e ka mohuar kurre admirimin ndaj Interit. Merkatoja eshte mbyllur por uruguaiani nuk e mbyll hipotezen e nje transferimi te zikaltrit. Diego ndihet mire tek Atletiko Madridi siguron nje prej agjenteve Borislav Cvijanovic. Por zbarkimi ne Milano mbetet gjithnje nje enderr ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.222Z

EL, triumfon Atleltico Madridi

Atleltico Madridi ka fituar trofeun e Europa League, pas fitores prej 2-1 kundër befasisë së sivjetme në këtë garë, Fulham. Skuadra spanjolle kaloi e para në epërsi pas një aksioni të ndërtuar ndërmjet Reyes, Aguero dhe Diego Forlan, dhe ishte ky i fundit që mposhti portierin Schw

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama