Rezultate te kerkimit per termin: +Madridit +Nderkohe

Meta: total 415 / total_found 415 / time 0.012 / keyword[0] madridit / docs[0] 13926 / hits[0] 18478 / keyword[1] nderkohe / docs[1] 48117 / hits[1] 63520 /
Zidane rinovon te Reali: Jam shumë i lumtur
  • 2017-08-12

Zidane rinovon te Reali: Jam shumë i lumtur

Tek Reali i Madridit nuk eshte vetem Isco qe do te rinovoje kontraten pasi tashme edhe rinovimi  me tre vjet i teknikut Zinedine Zidane eshte zyrtar. Ne konferencen per shtyp perpara El Classicos se pare te Super Kupes se Spanjes, vet trajneri francez deklaroi: Jam shume i lumtur per besimin qe me

Champions sot Mancity 8211 Monaco dhe Leverkusen 8211 Atletico
  • 2017-02-21

Champions sot Mancity 8211 Monaco dhe Leverkusen 8211 Atletico

brbrRaundi i 18-ve te UEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje ne platformen Tring me dy takime te tjera interesante qe premtojne emocione dhe spektakel Ne Etihad Stadium skuadra e Pep Guardioles Manchester City ka nje test te forte perballe surprizes se ketij sezoni Monako Skuadra e Principat

Messi shpeton Barcelonen Bale rikthehet me gol
  • 2017-02-20

Messi shpeton Barcelonen Bale rikthehet me gol

p styletext-align justifyNe javen e 23-te te La Ligas Lionel Messi ishte shpetimtar i Barcelones Argjentiansi ishte autor i te dy golave te cilet munden 2-1 Leganesin Ne sfiden e luajtur ne Camp Nou katalanasit vinin pas poshterimit 4-0 ne Champions League nga PSG Nen nje trysni te madhe mediatike L

Espanyol viktima e radhes e Real Madrid
  • 2017-02-19

Espanyol viktima e radhes e Real Madrid

brbrReali i Madridit vijon te beje paraqitje bindese ne kampionat duke ia bere me te lehte rrugen vetes drejt titullit kampion objektiv qe i mungon prej sezonit 2011-2012 Skuadra Merenges mundi 2 me 0 Espanjol ne ndeshjen e javes se 23 duke u ngjitur ne kuoten e 52 pikeve me pak 4 pike diference nga

Arsenali precedent permbysjeje asnje per Barcelonen
  • 2017-02-16

Arsenali precedent permbysjeje asnje per Barcelonen

p styletext-align justifyNdeshjet e javes se pare te perballjeve me eliminim direkt ne Champions League sollen dy rezultate te befta ku skuadra si Barcelona apo Arsenal u munden thelle 4-0 dhe 5-1 Por nese per katalanasit statistikat flasin per zero precedenca permbysjeje me te tille dizavantazh per

Barcelona ne krize Luis Enrique iken ne fund te sezonit
  • 2017-02-16

Barcelona ne krize Luis Enrique iken ne fund te sezonit

p styletext-align justifyDisfata e rende 4- 0 ne Paris ne takimin e pare te 18 te UEFA Champions League ka sjelle nje atmosfere te ndere ne klubin e Barcelones Ne stervitjen e pare pas kesaj humbje shokuese ekipi nuk eshte stervitur madje as nga trajneri Luis Enrike i cili ishte ne qendren stervitor

Zbulohen hajdutët e bankave
  • 2017-02-10

Zbulohen hajdutët e bankave

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Nuk u mjaftuan pushimet e shtrenjta ne Cancun te Meksikes por pas tyre, ndaluan edhe ne Spanje. Te lodhur nga udhetimi i gjate mes dy kontinenteve, me porosi te veçante u kishte ardhur nga Tirana edhe makina 4×4, nje Por