Rezultate te kerkimit per termin: +Madridit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.783Z

Rusi Pavlishenko, drejt Real Madridit

Ne Spanje po spekulohet me sulmuesin e Rusise, Pavlishenko, i cili, ne baze te mediave angleze duket shume prane Real Madridit. Roman Pavlishenko eshte bere pjese e ekipit te Totenhemit, ne kete sezon, por trajneri ish-trajneri i klubit te Londres, Juande Ramos, qe sapo eshte ulur ne stolin e Madri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.076Z

Ishulli i Realit te Madridit

Bëhet fjalë për një investim prej 1 miliardë dollarësh amerikanë. Nuk dihet kush e pati idenë, por Reali i Madridit dhe sundimtarët e Emirateve të Bashkuara Arabe po nisin diçka krejt të pangjarë më parë në futboll. Is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.564Z

Reali i Madridit kerkon Dzeko

Eumlshte edhe Edin Dzeko ne listen e Realit te Madridit per te zevendesuar Gonzalo Higuain. Sipas raportimeve te te perditshmeve spanjolle Marca dhe As mesfushori boshnjak i Wolfsburgut eshte objektivi i pare i klubit spanjoll per merkaton e janarit.Sulmesi i Mourinho rrezikon nje pushim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.659Z

Fifa ndeshkon ekipet e Madridit

0 brbr SSSAbrASS brbrFIFA ndeshkoi ekipet e Madridit per parregullsi ne transferimet e lojtareve te mitur Reali dhe Atletiko jane ndeshkuar njelloj si Barcelonabrbr brbrSkuadrat e Madridit nk do te kene mundesi te perforcohen ne merkaton e veres 2016 dhe ate te dimrit 2017brbr brbrKlubet madrilene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.392Z

Ibrahimoviç do Realin e Madridit

Sulmuesi suedezo-boshnjak i Interit po thur plane per te kaluar tek skuadra hispanike e Real Madridit. Agjentet e tij kane vendosur kontakte Zllatan Ibrahimoviç do Realin e Madridit. Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, është pikërisht sulmuesi i Interit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.511Z

Reali Madridit insiston për Ibrahimoviç

Madrid - Reali i Madridit vazhdon insistimin për të marrë në radhët e saj yllin suedez. Kështu shkruan sot në edicionin e saj e përditshmja spanjolle sportive 'Marka' që i dedikon kësaj tratative një faqe të tërë. Sipas saj, ditën e djeshme, drejtuesit e Realit kanë organizuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.791Z

Pedrag Mijatoviç ndahet nga Reali i Madridit

Madrid - Pedrag Mijatoviç nuk do të jetë më drejtor sportiv i Realit të Madridit. Ish-futbollisti serb largohet nga kjo detyrë një vit para përfundimit të kontratës me klubin madrilen. Lajmi publikohet në faqen zyrtare të Realit në internet. “Bordi drejtues i Realit të Madridit ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama