Rezultate te kerkimit per termin: +Mail

Meta: total 1000 / total_found 6426 / time 0.003 / keyword[0] mail / docs[0] 6426 / hits[0] 8073 /
Grabitja/ Reagon Austrian Airlines: Nuk transferojmë më para nga Rinasi!
  • 2019-04-10

Grabitja/ Reagon Austrian Airlines: Nuk transferojmë më para nga Rinasi!

Një bandë me 5 grabitës të armatosur deri në dhëmbë hyri dje në aeroportin Nënë Tereza dhe arriti të marrë pa i hyrë gjemb në këmbë rreth 10 milionë euro nga barku i avionit të Austrian Airlines. Incidenti i djeshëm me paratë që po transferoheshin për në Vjenë, ka vendosur n

No Pic available
  • 2019-04-08

Kanë vrarë mendjen mbi libra, Rama: Punë në administratë vetëm për ekselentët!

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në raundin e IV të  programit Kombëtar të Praktikave të Punës. Kryeministri Edi Rama tha se të gjithë studentët ekselentë  kanë të drejtën e punësimit në administratën shtetërore, pa konkurrim për një vit dhe më pas ai i nënshtrohet konkurrimi

Pasuri 600 mln dollarë, rrëzohet avioni i supermiliarderes ruse vdes në vend
  • 2019-04-01

Pasuri 600 mln dollarë, rrëzohet avioni i supermiliarderes ruse vdes në vend

Një nga gratë më të pasura të Rusisë, bashkëpronare  e Grupit S7, Natalia Fileva, vdiq të dielën në një aksident ajror në Gjermani. Fileva, 55 vjeç, ishte në bordin e një avioni Epic LT, me një motor me gjashtë vende, i cili u rrëzua dhe u dogj në një fushë pasi iu afrua aeropo

Kush e vesh dhe çfarë ha para se të dalë Mbretëresha Elisabeth!
  • 2019-03-30

Kush e vesh dhe çfarë ha para se të dalë Mbretëresha Elisabeth!

Ndihmësja e saj personale është edhe stilistja e saj dhe menaxhere e veshjeve. Relaksimi i Madhërisë së Saj? Në një vaskë me 17 centimetra ujë brenda. Veshja  Edhe pse 92 vjeç, Mbretëresha Elizabeta shfaqet, në daljet zyrtare, në formë të shkëlqyeshme fizike. Përveç kësaj, vesh

Gjashtë gabime nuk duhen bërë në intervistën për punë
  • 2019-03-28

Gjashtë gabime nuk duhen bërë në intervistën për punë

Si të përgatitemi për takimin vendimtar. Kush dëshiron të rrisë shanset për të gjetur një punë të duhur, duhet të gjejë një metodë, të lëvizë me rregull dhe në më shumë kanale. Por cilat janë kurthet që duhen shmangur gjatë rrugës? Ja cilat janë këshillat e ekspertëve. Jo

Çunat dhe armët, gazetari nga SHBA: Skam marrë e-mail nga Shkëlzen Berisha
  • 2019-03-22

Çunat dhe armët, gazetari nga SHBA: Skam marrë e-mail nga Shkëlzen Berisha

Guy Lawson, autori amerikan i librit Qentë e Luftës në një komunikim me gazetarin e Top Channel, Muhamed Veliu jep detaje në lidhje me pretendimet e ngritura një ditë më parë nga Shkëlzen Berisha, pasi ky i fundit humbi betejën gjyqësore në shkallën e parë në SHBA me Lawson dhe nj

Degjeneron sherri Idrizi-Hyseni/ Të pushova nga puna o hajdut, Je mashtrues
  • 2019-03-18

Degjeneron sherri Idrizi-Hyseni/ Të pushova nga puna o hajdut, Je mashtrues

Debati midis kreut të PDIU-së, Shpëtim Idrizi dhe deputeti socialist Alket Hyseni nuk ka qenë asnjëherë i qetë dhe kjo është vërtetuar më së miri sot, kur në Open kanë kaluar edhe në sulme të ashpra personale. Shpëtim Idrizi po fliste për kërkesën për zgjedhje të parakohshme, n