Rezultate te kerkimit per termin: +Maja

Meta: total 1000 / total_found 3693 / time 0.002 / keyword[0] maja / docs[0] 3693 / hits[0] 4419 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Helikopterët e policisë zbulojnë 336 bimë kanabis në Vlorë

Policia e Vlorës ka asgjesuar 336 bimë kanabis sativa, ndërsa janë arrestuar edhe dy persona si autorë të dyshuar të bimëve narkotike. Droga u sekuestruar gjatë  kontrolleve ajrore në fshatrat e bashkisë Selencië dhe Himare me ndihmë të helikopterëve të Policisë së Shtetit. &#

No Pic available
  • 2017-06-22

Asgjësohen mbi 300 bimë narkotike në Vlorë, dy në pranga

Më datë 21.06.2017, gjatë kontrolleve ajrore më ndihmën e Helikopterit të Policisë së Shtetit, në fshatrat e Bashkisë Selenicë dhe Bashkisë Himarë, Drejtoria Vendore  e Policisë Vlorë ka konstatuar se: Gjatë kontrollit të ushtruar në fshatin Kuç, Njësia Administrative Horë-Vran

No Pic available
  • 2017-06-09

Koçijançiç: Formojeni asociacionin sa më parë të jetë e mundur

Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijancic ka thënë se Bashkimi Evropian pret që Asociacioni i Komunave me shumicë serbe të formohet sa më shpejt që të jetë e mundur. Siç raporton B92, transmeton Indeksonline, Kocijancic ka theksuar se marrëveshja e arritur mes palës kosovare d

No Pic available
  • 2017-06-07

Të kurosh dhjetëra sëmundje pa pirë asnjë ilaç, mjeku italian që shëron trupin përmes energjisë së brendshme të njeriut

Danilo Zichichi është një mjek i ri në moshë por shumë premtues në fushën e tij. Ai vjen nga Italia dhe ka vendosur të punoj e të jetoj  në Shqipëri bashkë me djalin dhe gruan e tij shqiptare. I diplomuar në një fushë jo shumë të njohur në Shqipëri (ribalancimi energjik i quajt

Shkodër, asgjësohen 670 bimë kanabis, sekuestrohen armë dhe municione luftarake
  • 2017-06-07

Shkodër, asgjësohen 670 bimë kanabis, sekuestrohen armë dhe municione luftarake

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një operacion të gjerë për goditjen e kultivimit të bimëve narkotike në kuadër të të cilit janë asgjësuar 670 bimë e fidanë narkotikë kanabis sativa, armë zjarri dhe municione luftarake. Ka nisur procedimi në gjendje të lirë për kryeplakun e fshat

Kulla e radhës në qendër të kryeqytetit, pagëzohet Eyes of Tirana
  • 2017-05-30

Kulla e radhës në qendër të kryeqytetit, pagëzohet Eyes of Tirana

Vitin që vjen do të nisë ndërtimi i kullave shumëkatëshe që do të dominojnë qendrën e Tiranës. Përveç hotelit 35 katesh që do të jetë një zgjerim i hotel Tiranës (sot 15 katëshit) dhe kullës Al Habtoor Investment LLC  (kulla Ikonike) në bulevardin e ri, kullës me 40 kate  (Do

Erdogan: Turqia nuk do durojë qasjen me dy fytyra të BE-së
  • 2017-05-22

Erdogan: Turqia nuk do durojë qasjen me dy fytyra të BE-së

Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan ka shprehur sërish pakënqasinë kundër Bashkimit Europian. Ai deklaroi se Turqia nuk është e detyruar të tolerojë qasjen me dy fytyra të Bashkimit Europian, e cila sipas tij ka arritur në pikën e mospërfilljes së nderit dhe dinjitetit të popull