Rezultate te kerkimit per termin: +Majemi +Beckham

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.529Z

Klubi ne Majemi Beckham kerkon investitore

Ish-kapiteni i kombëtares angleze të futbollit, David Beckham, i kërkoi pronarëve të Paris SG që të investojnë për skuadrën që ai po regjistron në Kampionatin Amerikan të Futbollit, me qendër në Majemi. Lajmi u publi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.805Z

LeBron-Beckham Skuader futbolli ne Majemi

Superylli i NBA, LeBron James konfirmoi se është në bisedime me David Beckham për bashkëfinancimin e ngritjes së një skuadre futbolli në Majemi. Mbreti James, i cili ka udhëhequr Miami Heat drejt dy titujve radhazi në basketbollin amerikan k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.016Z

Beckham krijon nje skuader futbolli

Ish-kapiteni i kombëtares angleze, David Beckham, konfirmoi qëllimin e tij për të krijuar një skuadër futbolli në muajt e ardhshëm në Majemi, disa orë pasi Federata Amerikane e Futbollit aprovoi lejen për të. 38-vjeçari Beck

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.239Z

NBA James Dua te jem me i miri i historise

“Dua të jem basketbollisti më i mirë i historisë dhe ky është objektivi për të cilin punoj përditë”. LeBron James nuk la asnjë vend për keqkuptime, në një intervistë të publikuar në faqen zyrtar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama