Rezultate te kerkimit per termin: +Majemit

Total: 186
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.115Z

Studimi: Njolla e zezë drej Majemit

Një studim shkencor i kryer prej një instituti amerikan jep alarmin për “njollën e zezë” e cila sipas tyre në ditët në vazhdim do të godasë brigjet e Majemit, destinacioni kryesor turistik për amerikanët. Ky është përfundimi i arritur nga “National Oceanic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.458Z

Tenis: Meraj fiton turneun Masters 1000 te Majemit

Endi Meraj ka fituar turneun masters 1000 te Majemit. Ne finale skocezi ka mundur serbin Xhokoviç me rezultatin 2-0. Te dy lojtaret kane ruajtur pozicionet e tyre ne renditjen boterore, Meraj i katerti dhe Xhokoviç i treti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.707Z

Skandali në policinë e Majemit, stërvitje me njerëzit me ngjyrë

Një tjetër skandal në marrëdhëniet ndër-rracore ka rindezur debatin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Policia e Majemit është zbuluar se përdorte fotografitë e disa të dënuarve me ngjyrë si tabelë qitjeje në stërvitje. Skandali u zbulua pasi një tabelë e tillë u zbulua në po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.711Z

NBA Indiana fiton ndeshjen e katert ndaj Majemit

Indiana barazon rezultatin ndaj Majemit në finalen e Konferencës Lindore. Në ndeshjen e katërt, vendasit fituan 99-92 ndaj kampionëve në fuqi të NBA-së dhe rezultati tani është 2-2. Hibert shënoi 23 dhe kapi 12 topa në tabela për India

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.964Z

Një “ëngjëll” në plazhet e Majemit

Me një trup aq të tonifikuar dhe linja aq të rregullta, është e vështirë të mendosh se supermodelja Doutzen Kroes mund të jetë nënë. Një prej “ëngjëjve” të “Victoria’s Secret”, gërshet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.268Z

Zjarri i Majemit

Plazhi i Miami ka një arsye më shumë për të nxehur, Daphne Joy ndodhet aty për pushime. E dashura e këngëtarit Jason Derulo është fotografuar me bikini të zeza teksa ka shfaqur format bombastike. Modelja ka postuar gjithashtu foto në Instagram ndërkohë që po shijon pushimet.     /O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.426Z

Basketboll NBA, Miami barazon në 2-2 serin e fitoreve ndaj San Antonios

Në NBA finalja mes Majemit dhe San Antonios vijon të dhurojë spektakel dhe surpriza. Pas avantazhit surprizë të Spërsave ka ardhur mënjëher reagimi i kampionve në fuqi të cilet kanë barazuar serin e fitoreve duke bërë që kjo finale e madhe në basketbollin Amerikan të shkojë në 7 p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama