Rezultate te kerkimit per termin: +Majko

Total: 5128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.591Z

Majko:

Ish-kryeministri Pandeli Majko ishte nder te vetmit ish-drejtues te Forumit Eurosocialist, i cili mori pjese ne festen e organizuar dje per 16-te vjetorin e ketij forumi. Duke pershendetur ne kete pervjetor, Majko u shpreh se eshte e veshtire te flitet per kujtimet dhe me kujtime per ato vite te zja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.021Z

Majko: Votoj Ramen

Ne prag te kongresit te jashtezakonshem te Partise Socialiste, deputeti dhe nje prej drejtuesve kryesore te saj, Pandeli Majko i ka cilesuar debatet e fundit ne gjirin e socialisteve si pjese te nje gare dhe fushate normale ne nje force politike me demokraci te brendshme. “Procesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.491Z

Majko Zgjedhjet ne rrezik

Majko Zgjedhjet ne rrezik E enjte 14 Mars 2013 1551 p styletext-align justify Majko Zgjedhjet ne rrezikIsh-kryeministri Pandeli Majko paralajmeron vjedhjen e zgjedhjeve te 23 Qershorit nga ana e mazhorances Sipas Majkos zerat e shqetesuar te nderkombetareve ne kete drejtim jane shtuar shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.510Z

Pandeli Majko bëhet kosovar

Ish-kryeministër i Shqipërisë dhe deputeti socialist Pandeli Majko zyrtarisht është shtetasi më i ri i Kosovës. Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, Majko ka dhënë lajmin se është bërë shtetas i Kosovës. Prej më shumë se 48 orësh jam edhe shtetas i Kosovës. Falënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.061Z

Majko përgënjeshtron Panoramën: Lajthitje gazetareske!

Deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko ka përgënjeshtruar nëpërmjet rrjeteve sociale, një shkrim të gazetës Panorma, ku pretendohet se ai ka zgjedhur Partinë Para Shqipërisë. Ja çfarë shkruan Majko: PERGENJESHTRIM Shpresoj të jetë një lajthitje gazetareske për një gazetë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.388Z

Pandeli Majko mban premtimin

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe puteti i PS-së, Pandeli Majko, ka një lidhje të fortë me Kosovën jo vetëm për faktin se ishte në krye të shtetit në kohën e luftës. Në një postim në Facebook, deputeti socialist tregon për ditën e parë të shkollë për nipin e tij, Pirron dhe vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.974Z

Majko Alarmi per zgjedhjet

Majko Alarmi per zgjedhjet E merkure 16 Janar 2013 1517 p styletext-align justify p Majko Alarmi per zgjedhjetOpozita ka denoncuar punen e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve duke e cilesuar ate si nje manover te mazhorances per te mos krijuar zgjedhje me standarde Ky ka qene qendrimi i anet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama