Rezultate te kerkimit per termin: +Majlinda +Bello

Meta: total 89 / total_found 89 / time 0.000 / keyword[0] majlinda / docs[0] 6945 / hits[0] 10312 / keyword[1] bello / docs[1] 1552 / hits[1] 3119 /
No Pic available
  • 2017-04-16

EMRAT/ Blushi: Ja 190 kandidatët për deputetë të LIBRA-s për zgjedhjet e 18 qershorit

Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka zbardhur emrat e 190 kandidateve që do të përfshihen në listat shumë emërore për zgjedhjet e 18 qershorit, ndërsa shprehet se pret të tjera deri në datë 20 Prill. Vetë Ben Blushi do të kandidojë në Tiranë. NJOFTIMI Sot Bërthama LIBRA mori në shqyrt

No Pic available
  • 2016-01-27

SPECIALE/ Gazetarët që braktisën median për politikën

Ata e shihnin politikën si një terren ku me shkrimet e tyre për vite qëlluan deputetë apo politikanë që shpërdoruan besimin e votuesve, shkelën ligjin, apo thjesht bënë atë që bën çdo njeri politik, mbron një kauzë. Sot gjërat kanë ndryshuar, nuk janë më pas ekranit të një kom

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis

Rama: Operacioni, provë e fortë e shtetit. Basha: Qeveria ra bashkë me avionin
  • 2014-05-11

Rama: Operacioni, provë e fortë e shtetit. Basha: Qeveria ra bashkë me avionin

Përplasja Berisha: U kap mushkonja e parë e miellit të Edi Ramës BLEDAR HOTI Menjëherë pas lajmit për bllokimin e avionit në zonën e Divjakës kanë shpërthyer reagimet e politikës shqiptare me akuza dhe kundërakuza mbi mundësinë e trafikut të drogës në zonën e bregdetit shqiptar.

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

No Pic available
  • 2013-05-07

Te larguarit nga PS, Braho i LSI kandidon ne Tiranes

Partia Socialiste ka miratuar dje mes shume debatesh listat e kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Ne oren 00:00 perfaqesuesi i PS-se ne KQZ dorezoi listen me kandidate duke i dhene fund debatit per renditjen ne lista. Ne listen e PS bie ne sy se anetari i Kryesise se LSI, i cili renditet i sig