Rezultate te kerkimit per termin: +Majlinda +Bregu

Meta: total 1000 / total_found 4672 / time 0.003 / keyword[0] majlinda / docs[0] 7098 / hits[0] 10625 / keyword[1] bregu / docs[1] 9993 / hits[1] 20252 /
Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut
  • 2019-03-25

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut

Majlinda Bregu, ish-ministrja e Integrimit, aktualisht në rolin e  Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka treguar për jetën e saj personale në emisionin My Living në Vizion Plus.   Bregu ka treguar rreth jetesës së re në Sarajevë dhe qëndrimin lar

Shoqëria, rrëfehet Majlinda Bregu: Luli më doli shok i keq, Rama
  • 2019-03-18

Shoqëria, rrëfehet Majlinda Bregu: Luli më doli shok i keq, Rama

Majlinda Bregu flet për shoqërinë me kryeministrin dhe kryetarin e PD: Luli më doli shok i keq, kurse Ramën Ajo ka qenë një nga ministret më të njohura të qeverisë së Partisë Demokratike, teksa drejtoi Ministrinë e Integrimit, por u detyrua të mbetej jashtë kësaj force politike pas

Kurrë mos lufto me një derr, sepse bëhesh pis. Për kë e ka këtë mesazh Majlinda Bregu?
  • 2019-03-01

Kurrë mos lufto me një derr, sepse bëhesh pis. Për kë e ka këtë mesazh Majlinda Bregu?

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet e qeshur dhe jep një mesash të fortë. Krahas fotove, Bregu ka promovuar aktivitetin e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal për kauzën e grave në muajin mars. Një

Bregu, takon ministrat e rinj të qeverisë Rama
  • 2019-02-04

Bregu, takon ministrat e rinj të qeverisë Rama

Majlinda Bregu, ka zhvilluar këtë fundjavë takime me ministrat e rinj të kabinetit qeveritar. Në cilësinë e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ajo ka zhvilluar takime me secilin prej tyre, duke nisur nga zv.ministri i Jashtëm me kompetenca ministri, Gent

No Pic available
  • 2019-02-01

Presidenti Meta takohet me Majlinda Bregun: Kënaqësi e veçantë!

Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim Sekretaren e Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregun. Meta e cilëson kënaqësi të veçantë momentin e takimit me Bregun, ndërsa shprehet se puna e saj do të jetë një sukses. Kënaqësi e veçantë të takohesha m

Kulisat në PD, përse Basha vret gjithmonë bashkëpuntorët?!
  • 2019-01-26

Kulisat në PD, përse Basha vret gjithmonë bashkëpuntorët?!

Në historinë e politikës shqiptare në dekadat e fundit, roli i lidershipit të partisë ka pasur ulje-ngritjet e veta. Rastet kur një kryetar partie ka zgjedhur të mbajë pranë vetes miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij janë të shumta, por nuk mungojnë as rastet kur këta njerëz kthehen n

Kush mbeti jashtë rrethit të Bashës në zgjedhjet e PD-së (EMRAT)
  • 2019-01-21

Kush mbeti jashtë rrethit të Bashës në zgjedhjet e PD-së (EMRAT)

Partia më e madhe opozitare në vend ka përmbyllur në fundjavë procesin e riorganizimit me zgjedhjen e kryesisë së re dhe të drejtuesve të departamenteve. Përveç disa konfirmimeve, në radhët e PD-së ka pasur edhe të zhgënjyer, si rasti i deputetit Ervin salianji, i cili mbeti jashtë