Rezultate te kerkimit per termin: +Majlinda +Bregut

Total: 673
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.192Z

Transformimi i Majlinda Bregut (FOTO)

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, ndërsa doli në një konferencë për shtyp ditën e djeshme, i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj. Bregu është parë me një fytyrë të tërhequr dhe më të rinuar. Shpjegimi i vetëm për këtë ndryshim është botoksi, ose ndonjë ndërhyrje kiru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.919Z

FOTOT/ Vajza bukuroshe e Majlinda Bregut

Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, ka prezantuar vajzën e saj simpatike, 16-vjeçaren Kejda. Bregu ka qenë me vajzën në Tirana Open, ku ajo pa prezantuar librin e publikuar së fundmi. Përveç vajzës, Bregu ka edhe një djalë 7-vjeçar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.068Z

Jepjani PD-në Majlinda Bregut!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Eshte emergjente dhe urgjente. Eshte taktike dhe politike. Eshte imperative dhe produktive. Liderishpi i opozites shkataraqe, langaraqe, hutaqe dhe budallaqe duhet te ndryshoje me shpejtesine e erës. Bataku ku ka rene partia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.612Z

Vjehrri i Majlinda Bregut po ndërton në Kalanë e Prezës

Në Kalanë e Prezës, menjëherë pas zgjedhjeve ka nisur me shpejtësi ndërtimi i një objekti shumë afër murit rrethues të kalasë. Siç raporton A1Report, objekti është në pronësi të vjehrrit të Majlinda Bregut, ministrja e Integrimit e qeverisë në largim. Ndërtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.057Z

Qendrimi pro reformës, PD nis sulmet ndaj Majlinda Bregut

Deputetja demokrate Majlinda Bregu duket se është kthyer në një objekt sulmi nga mediat. Çudia është se ligjvënësja demokrate po sulmohet nga mediat pranë PD-së, përfshi edhe një portal që drejtohet nga Kryeredaktori RD-së. Në datën 25 korrik portali në fjalë publikonte një sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.730Z

Intervista e Majlinda Bregut: Nuk bëhet hajër duke bllokuar negociatat për në BE!

Deputetja demokrate Majlinda Bregu ka qenë dje mbrëma e ftuar në emisionin e gazetarit Aleksandër Furxhi, “Kapital”. Ajo ka folur për votimin per bllokimin e negociatave nga kolegët e saj demokratë duke thënë se nuk behet hajer duke bllokuar integrimin ne BE. “Ne jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.227Z

FOTO LAJM/ Jaguari i Majlinda Bregut bllokon hyrjen e QSUT-së për të mos paguar biletën 100 lekëshe

Muaj më parë mediat publikuan foto të makinës luksoze të ish-ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, e cila u tha se ishte blerë dhjetra mijëra euro. Por, vetë kjo e fundit mohoi akuzat, duke thënë se e kishte marrë atë vetëm 6 mijë euro. Dhe, Jaguari i Majlindës është rikthyer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama