Rezultate te kerkimit per termin: +Majmunt

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] majmunt / docs[0] 2 / hits[0] 4 /
No Pic available
  • 2010-08-30

Të shëmtuarat, si ndihen dhe e përjetojnë këtë fakt

Edhe pse sht shum e vshtir pr t’u pranuar, ky sht fati i trishtuar i femrave t shmtuara: t mos trajtohen asnjher si t tjerat A e keni menduar ndonjher se cili sht sekreti i bukuris? Nj fytyr simetrike dhe sasia e duhur e hormoneve. Ky sht nj rregull q vlen si pr meshkujt ashtu edhe pr femrat,

No Pic available
  • 2009-12-23

Majmunët, frikë nga i ftohti

sht dimr, dhe n kthetrat e t ftohtit jan edhe kafsht. N Japoni do vit majmunve n kopshtin zoologjik t Tokios u pregatitet nj banj t ngroht e terapeutike prej lng qitroje dhe frutash t tjera. Por majmunt u treguan t zgjuar. Ata kapn t gjith frutat nga uji dhe i hngrn ato duke refuzuar t futeshin n uj