Rezultate te kerkimit per termin: +Mak +Albania

Meta: total 66 / total_found 66 / time 0.000 / keyword[0] mak / docs[0] 206 / hits[0] 274 / keyword[1] albania / docs[1] 16043 / hits[1] 25249 /
No Pic available
  • 2017-06-06

Çelet sezoni turistik, plazhet në mëshirë të fatit

“Fiks Fare” ka paraqitur situatën e disa zonave turistike në vend të cilat çdo vit frekuentohen nga mijëra turistë. Golemi  ka një infrastrukturë rrugore të vështirë në të cilën prej 15 vitesh nuk është vënë dorë, ndërkohë impianti i ujërave të zeza është drejt

TVSH e akomodimit të turizmit ulet në 6% nga 20% që ishte më parë
  • 2017-04-06

TVSH e akomodimit të turizmit ulet në 6% nga 20% që ishte më parë

Qeveria gjatë mbledhjes së sotshme uli TVSH për akomodimin (fjetjen) në sektorin e turizmit në 6 për qind nga 20 që aplikohet aktualisht. Kryeministria publikoi në ëebin e saj zyrtar projektligjin për një shtesë në PËR TATIMIN MBI VLERËN E SHTUAR, TË NDRYSHUAR ku shtohet  Shkalla e

Flluska e pasurive të paluajtshme në Durrës
  • 2016-08-28

Flluska e pasurive të paluajtshme në Durrës

Durrësi është kthyer në një dëshmi të qartë, jo vetëm të shfryrjes së flluskës së pasurive të paluajtshme, por edhe të masakrës dhe zhvlerësimit, që i është bërë bregdetit, që dikur ishte një copëz parajsë me rërë të praruar dhe kurorë të gjelbër pishash. Në pak v

No Pic available
  • 2016-08-28

Shitet/jepet me qira. Zhvlerësohet plazhi i Durrësit pas masakrës

Foto 1 nga 4 Durrësi është kthyer në një dëshmi të qartë, jo vetëm të shfryrjes së flluskës së pasurive të paluajtshme, por edhe të masakrës dhe zhvlerësimit, që i është bërë bregdetit, që dikur ishte një copëz parajsë me rërë të praruar dhe kurorë të gjelbër

Irfan Hysenbelliu bleu MAK ALBANIA dhe Chateau Linza Hotel e turret në Francë
  • 2015-10-14

Irfan Hysenbelliu bleu MAK ALBANIA dhe Chateau Linza Hotel e turret në Francë

"Një shqiptar në krye të Auxerre". Me këtë titull gazeta prestigjioze "L'Equipe" njofton se biznesmeni shqiptar Irfan Hysenbelliu mund të bëhet aksionari kryesor i klubit në ligën e dytë franceze. Gazeta shkruan se drejtuesit e grupit "AJA" (kompania që zotëron klubin) kërkonin nj

Dy vrasje dhe 2 plagosje gjykata jep 35 vjet burg per Ardian Tragen
  • 2014-02-04

Dy vrasje dhe 2 plagosje gjykata jep 35 vjet burg per Ardian Tragen

Ardian Traga Lajme te lidhuraE PLOTE - Mbrojtja e te pandehurit PUBLICITET Kavaje 3 shkurt 2014 NOAal- Gjykata vendosi 35 vjet burg per Ardian Tragen i cili akuzohet per vrasjen ne rrethana cilesuesebr br Gjithashtu gjykata vendosi 2 vjet burgim per Leonard Tragen kusheririn e Ard

No Pic available
  • 2014-02-03

35 vjet burg Ardian Tragës përvrasjet në plazhin e Golemit

Të tjera rreth shkrimit Tragaj, vrasësi i Golemit artist me pasion politikën Vrau 2 persona, pas një viti në pranga Leonard Tragaj Hakmarrje për vrasjen, tentohet të vritet vëllai i Tragajt KAVAJË- Gjyka