Rezultate te kerkimit per termin: +Mak +Construction

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] mak / docs[0] 206 / hits[0] 274 / keyword[1] construction / docs[1] 650 / hits[1] 1069 /
Tatimet, lista e 121 firmave VIPnë falimentim, kërkesë gjykatës
  • 2013-10-30

Tatimet, lista e 121 firmave VIPnë falimentim, kërkesë gjykatës

Të tjera rreth shkrimit Lista në Shqiptarja.com /VIDEO TIRANE- Për 121 subjekte private, ndër të cilat një pjesë e mirë janë ndërmarrje të mëdha, ka trokitur “mandati” i administratës së re të Tatimeve. Fjala është për

No Pic available
  • 2010-03-02

Monopolet, zbardhet lista me kompanitë nën hetim

Autori i Lajmit: Silvana BalliuAutoriteti i Konkurrencës ka nisur hetimin e disa kompanive që operojnë në tregun shqiptar, duke përfshirë linja të rëndësishme siç është nafta, aviacioni civil, bankat, sistemi financiar etj. Qëllimi hetimit është dyshimi se disa prej këtyre shoqërive

Kryeministri Fatos Nano ka marrë pjesë sot në ceremoninë e inaugurimit të përfundimit të punimeve për segmentin rrugor Qukës – Qafë Thanë dhe në përurimin e ndërtesës së rehabilituar
  • 2003-07-25

Kryeministri Fatos Nano ka marrë pjesë sot në ceremoninë e inaugurimit të përfundimit të punimeve për segmentin rrugor Qukës – Qafë Thanë dhe në përurimin e ndërtesës së rehabilituar

Kryeministri Fatos Nano ka marrë pjesë sot në ceremoninë e inaugurimit të përfundimit të punimeve për segmentin rrugor Qukës – Qafë Thanë dhe në përurimin e ndërtesës së rehabilituar të Doganës së Qafë- Thanës. Në këtë vizitë, Kryeministri Nano shoqërohej nga Për