Rezultate te kerkimit per termin: +Makina

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.048Z

Tiranë/ Digjet makina e një polici

Makina e një efektivi të policisë u shkrumbua nga flakët në orët e natës. Ngjarja ndodhi në rrugën Ali Demi. Mjeti, tip Toyota, i përkiste policit me iniciale M.M. dhe ishte parkuar pranë banesës së tij. Forcat zjarrfikëse dhe të policisë shkuan menjëherë në vendngjarje. Ndërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.976Z

Përmbyset makina në Vlorë

Shpejtësia tej normave të lejuar dhe manovrimi i gabuar ka bërë që një automjet të përmbyset në lagjen 29 Nëntori në Vlorë. Pak çaste pas aksidentit në vendngjarje kanë mbërritur forcat e rendit dhe ambulanca, e cila ka dërguar drejtuesin e mjetit për në spital ku ka marrë ndihm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.657Z

Laprake shperthen makina

Një makinë shpërtheu rreth 30 minuta më parë në zonën e Laprakës, duke lënë të plagosur 3 pjesëtarë të një familjeve, mes të cilëve edhe një fëmijë. Burime nga vendi i ngjarjes bën&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.472Z

Sekuestrohen 47 makina luksoze

Operacioni Nga hetimet paraprake referuar prokurorisë së rretheve gjyqësore, janë gati materialet hetimore për të proceduar penalisht 52 persona, që dyshohen se kanë konsumuar elementët e veprës penale të “trafikimit të mjeteve motorike, parashikuar nga neni 141/a i Kodit Penal”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.869Z

Digjet makina në Komunën e Parisit

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotme në zonën e komunës së Parisit në kryeqytet. Makina ka qenë në ecje në momentin kur është përfshirë nga flakët. Menjëherë në vendin e ngjarjes mbërritën forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë. Fatmirësisht nuk ka pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.342Z

Makina shperthen ne flake

brbrNje automjet ka shperthyer ne flake mengjesin e se enjtes ne rrugen nacionale Levan 8211 Tepelene Makina e tipit Benz ka marre flake kur ka qene ne levizje por per fat te mire drejtuesi i saj nuk ka pesuar demtime Ne vendin e ngjarjes kane shkuar forca policie dhe zjarrfikeset qe bene te mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.502Z

Tropojë, digjet makina e gjykatësit

Gazeta ShqipI vihet flaka automjetit personal të njërit prej gjyqtarëve të Tropojës, mbeten ende mister motivet e ngjarjes. Burime nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Kukës bën të ditur se rreth orës 03:00 të së shtunës, është djegur makina personale e gjyqtarit Artan Haradinaj, e cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama