Rezultate te kerkimit per termin: +Makineri

Meta: total 1000 / total_found 2725 / time 0.001 / keyword[0] makineri / docs[0] 2725 / hits[0] 3394 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Taulant Balla vendos një rekord

Stafi i selisë blu deklaroi para pak ditësh se Lulzim Basha kishte thyer një rekord në ecjen dhe takimet me njerëz në Tiranë. Sipas stafit të PD, Basha bëri rreth 3 orë ecje aktive dhe përshkroi rreth 15 kilometra. Ndërkohë që sot shënohet një tjetër rekord. Por në kampin e majtë.

No Pic available
  • 2017-06-14

Dëshironi të bëheni sipërmarrës të suksesshëm? Ndiqni këto hapa

Njerëzit janë më të rëndësishëm se strategjia Nëse punoni me personat e duhur do të kuptoni se njerëzit janë më të rëndësishëm se strategjia. Në rast se keni personat e duhur pranë vetes edhe  do të gjeni ide të mrekullueshme të cilat do të kenë sukses. Nëse filloni me një

DIKTATURA E VARFËRISË DHE FUSHATA E PARTIVE POLITIKE
  • 2017-06-13

DIKTATURA E VARFËRISË DHE FUSHATA E PARTIVE POLITIKE

Nga ILIR ÇUMANI (Kujtesë për votuesit në prag të zgjedhjeve) Tek po bëja blerje në dyqanin e fruta – perimeve në lagjen ku banoj, rastësisht u bëra dëshmitar i një skene pothuajse krejt të zakontë, nga ato që shpesh i ndeshim në realitetin e përditshëm, por që kësaj here m

Rama në Vlorë: PS, makineria që do ta çojë Shqipërinë në BE
  • 2017-06-08

Rama në Vlorë: PS, makineria që do ta çojë Shqipërinë në BE

Kryeministri Edi Rama u ndal pasditen e sotme në Vlorë, ku zhvilloi një takim elektoral me mbështetës të partisë socialiste. Rama e cilësoi 25 qershorin si një moment historik për të marrë vendimin e duhur për të çuar para reformat e mëdha të nisura nga qeveria e majtë apo do ktheh

Rama në Vlorë: PS, makineria e reforma që do ta çojë Shqipërinë në BE
  • 2017-06-07

Rama në Vlorë: PS, makineria e reforma që do ta çojë Shqipërinë në BE

Kryeministri Edi Rama u ndal pasditen e sotme në Vlorë, ku zhvilloi një takim elektoral me mbështetës të partisë socialiste. Rama e cilësoi 25 qershorin si një moment historik për të marrë vendimin e duhur për të çuar para reformat e mëdha të nisura nga qeveria e majtë apo do ktheh

No Pic available
  • 2017-06-02

Parlamentarja suedeze: Mbetjet të përpunohen aty ku konsumohen

Gjatë një vizite në Universitetin e Elbasanit, kryetarja e Komisionit me Jashtë dhe BE-në në Parlamentin Suedez, Asa Romanson, vuri në dukje se përpunimi i mbetjeve, në rast se nuk përdoren metodat e duhura, mbetet rrezik për popullsinë.Ajo theksoi se sidomos lëndët toksike kërkojnë

No Pic available
  • 2017-05-18

Vetëgjyqësia, burri i gjyqtares mban peng magazinën

Disa banorë nga Gramshi erdhën dhe u ankuan në Fiks Fare për burrin e një gjyqtareje, që u ka zënë pronën dhe nuk ua liron. Ata i kërkojnë që tua blejë pronën që u ka zënë, por burri i gjyqtares u thotë se do tua blejë sa të kalojë Vetting-u. Fillimisht, familjarët e familjes K