Rezultate te kerkimit per termin: +Makjazh

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] makjazh / docs[0] 8 / hits[0] 8 /
No Pic available
  • 2016-11-26

Hapja e PD, Ristani: Çdo njeri që beson te PD, i mirëpritur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, proçesin e hapjes e vlerësoi të vështirë, por ai la një porosi të qartë për deputetët dhe drejtuesit e struktuarve që të evidentojnë çdo personalitet të shoqërisë civile në Universitet apo sipërmarrje dhe të ftohet që të jetë pjes

Nga idhull i fëmijëve, shndërrohet në një femër fine (FOTOT)
  • 2014-03-17

Nga idhull i fëmijëve, shndërrohet në një femër fine (FOTOT)

Transmetuar më 17.03.2014 - 12:53 Kur ajo shihej me uniformën tradicionale gjatë xhirimit të filmit të preferuar për fëmijë "Harry Potter", Emma Watson ishte vetëm një vajzë e vogël angleze, e ëmbël dhe me një s

Applause  Çfarë fshihet pas skenave plot gjallëri të Lady Gaga
  • 2013-08-22

Applause Çfarë fshihet pas skenave plot gjallëri të Lady Gaga

Video Applause (Duartrokitje) e Lady Gagas është lançimi më i përfolur këtë javë dhe shumë njerëz janë përpjekur për ti dhënë një shpjegim apo të dinë kush janë referencat e skenave në atë që mund ta konsiderojmë si një kamzhik eksentrik. Në rast se nuk e keni parë akoma (

No Pic available
  • 2013-04-09

Portret zgjedhor pa autorizim:Rrënjët e thella të Gramoz Ruçit

Të tjera rreth shkrimit Një Kreshnik Spahi Kuq e Zi I madhi, Erjoni i vogël Kështjella e Jozefina Topallit Topi për Tironën Ilir Meta, konti i LSI Edi Rama, sfida e një Rilindasi Qershori i tretë i Berishës Ai i ngjan shumë një rrapi. Hijerëndë e hijeshumë, i rrudhur, i st

Banorët e maskuar luajnë
  • 2010-02-20

Banorët e maskuar luajnë

19/02/10 20:40 Në shtëpinë e re banorët merren me lyerjen e guaskave për provën e javës. Në shtëpinë e vjetër Klodi hesh një ide për të luajtur. Ai u thotë banorëve të tjerë që të bëjnë një lojë ku të iprovizojnë një ceremoni martese sipas mënyrës së tyre. Cerem

No Pic available
  • 2009-06-05

Prof. Josif Papagjoni zbulon 60 vitet e Moikom Zeqos

Me rastin e 60-vjetorit të lindjes së poetit, shkrimtarit, publicistit dhe historianit Moikom Zeqo, studiuesi dhe kritiku i artit, prof. dr. Josif Papagjoni ka botuar një libër të veçantë, inagurimi i të cilit është bërë pikërisht dje, më tre qershor. Në vend që të bëjmë një bio

No Pic available
  • 2009-01-29

Kodra: Shqipëria ende një nga vendet me korrupsionin më të lartë

>Nënkryetarja e LSI, Filloreta Kodra në një deklaratë për shtyp u shpreh se Shqipëria vazhdon të mbetet një nga vendet më të korruptuara në botë. Ajo theksoi se sondazhi më i fundit i Transparency International e rendit Shqipërinë si vendin e tretë në botë për korrupsionin, ësht