Rezultate te kerkimit per termin: +Makronin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.250Z

Furtuna në qeveri, Manjani: Maskë e re, Rama do i shpallë armiq ish-ministrat

Në emsionin Open të gazetares Eni Vasili në Top Channel u diskutua për qeverinë Rama 3. Ndryshimet në qeveri u konsideruan nga ana e ish-ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, si një maskë e re për të larë mëkatet e së shkuarës. Ishte diçka e pritshme, e analizuar, e parë dhe e du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.482Z

Angela, Kristin dhe Ursula/ Kush janë tre gratë e mençura që po shpëtojnë Evropën, plani i madh për

Kush qëndronte pas hartimit të një plani të madh të rimëkëmbjes ekonomike, të bazuar tek solidariteti, kundër rrënimit ekonomik dhe social të shkaktuar nga një pandemia e Covid-19, e cila kërcënoi ti jepte një goditje fatale kohezionit në Bashkimit Evropian? Përgjigja qëndron tek n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.190Z

KUR BABADIMRI NUK SJELL DHURATA

Nga Fadil LEPAJA U pa puna, babadimri sivjet për kosovarët nuk sjell asgjë. Sidomos ai nga Brukseli. Madje ka fjalë se edhe me 2019, strajca e babadimrit evropian, ka me qenë po kaq e zbrazët për ne. Por kush do të marrë rolin e babadimrit i cili nuk sjell asgjë? A do të vishet Mogherini

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama