Rezultate te kerkimit per termin: +Maksim +Bushi

Meta: total 77 / total_found 77 / time 0.000 / keyword[0] maksim / docs[0] 2032 / hits[0] 3193 / keyword[1] bushi / docs[1] 2990 / hits[1] 5429 /
ILDKP gjobit ministren Kimbaro e tre deputetë/ Lista e Plotë
  • 2015-04-17

ILDKP gjobit ministren Kimbaro e tre deputetë/ Lista e Plotë

Tiranë - Plot 81 zyra nuk kanë deklaruar pasurinë e tyre brenda afateve ligjore, e këtu përfshihen edhe ministra si ajo e Kulturës Mirela Kumbaro. Për pasojë, ndaj tyre është vënë gjobë me 1 milion lekë të vjetra. Midis emrave në listë janë edhe deputetët Tom Doshi, Artur Bushi,

No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

No Pic available
  • 2014-04-15

Ekspozita e censuruar“Pranverë art” mbush pesë vjeç

Ekspozita Pranverë Art ka mbërritur në edicionin e pestë. Nga edicioni në edicion kjo ekspozitë sjell vepra me stile dhe forma më të larmishme. Pranverë ART 2014 e çelur më 11 prill do të vijojë të qëndrojë e hapur der

No Pic available
  • 2013-09-19

Lushnjë, zhduket “Djali mbiBuallicë”, simboli i qytetit myzeqar

Të tjera rreth shkrimit Historia e veprës "Djaloshi mbi buallicë" LUSHNJE-  Edhe pse ajo është një vepër arti e derdhur në bronz prej më shumë se 30 vjetësh, një buallicë mund ta ndërrojë vendqëndrimin e saj sa herë të duan drejt

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites së sotme kanë qenë të gjitha momente pritjeje, partitë zyrtarizuan në mbremje vonë emrat e kandidatëve për deputet

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber