Rezultate te kerkimit per termin: +Mal

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.475Z

Sekuestrohen telefonat ne mal

Konspiracioni Dy net me pare kur disa dhjetera te rinj te Dukatit qendruan ne mal per tiu shmangur policise u moren masa te jashtezakonshme qe vendndodhja e tyre te mos dekonspirohej. Njeri nga djemte tregoi per Shqip se pas nje mbledhjeje te shkurter u vendos qe te gjithe telefonat e personave qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.165Z

Mal Berisha, ambasador në Gjermani

• Komisioni për Politikën e Jashtme zhvilloi dje seancën dëgjimore me kandidatin për ambasador të Shqipërisë në Qeverinë Federale të Gjermanisë, Mal Berisha. Duke marrë fjalën në këtë mbledhje, kandidati Mal Berisha theksoi se, “e pret me shumë kënaqësi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.212Z

Mal Berisha sjell realitetet e munguara britanike

Nga Kliton Nesturi Në historinë tonë, qysh pas Luftës së Dytë Botërore e deri në fund të shekullit XX, mjaft gjëra nuk janë thënë siç janë dhe duhet. Janë shpikur armiq edhe kur nuk kane qenë të tillë, janë prodhuar situata dhe konflikte të paqena, dhe për një arsye apo një t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.976Z

Nishani vizitë zyrtare në Mal të Zi

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani bashkë me Zonjën e Parë, Odeta Nishani dhe në krye të delegacionit zyrtar po zhvillon një vizitë shtetërore në Republikën e Malit të Zi, me ftesë të homologut të tij, Filip Vujanoviç. Në takimin e zhvilluar në Cetinjë, Presidenti Nishani zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.258Z

Westerwelle në Mal të Zi

Nga Express më 09 gusht 2011 në ora 16:30 Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Guido Westerwelle, gjatë dy ditëve të ardhshme do të qëndrojë për vizitë në Mal të Zi, kanë njoftuar zyrtarët në Podgoricë. Shefi i diplomacisë gjermane do të takohet me presidentin e Malit të Zi, Fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.802Z

Mediu vizite ne Mal te Zi

Mediu vizite ne Mal te Zi E shtune 09 Mars 2013 1221 Mediu vizite ne Mal te ZiEliminimi i permbytjeve nga lumi i Bunes ka qene teme e diskutimit mes ministrit te mjedisit Fatmir Mediu dhe ministrit te bujqesise te Malit te Zi Peter Ivanovic Gjate bisedes te dy palet mbeshteten projektet qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.356Z

Hoxhaj qëndron në Mal të Zi

Nga Express më 29 qershor 2011 në ora 12:44 Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Mal të Zi, ku ndër të tjera, do të nënshkruajë tri marrëveshje ndërshtetërore bashkëpunimi me ministrin e Punëve të Jashtme dhe të Integrim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama