Rezultate te kerkimit per termin: +Malaj

Total: 8317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.404Z

Malaj “sulmon” Petrollarin

08/01/2005  Realizimi i suksesshëm i të ardhurave tatimore është zbehur nga kritikat e ashpra të ministrit të Financave, në lidhje me punën e Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve. Në qendër të kritikave kanë qenë drejtori i Përgjithshëm, Petrollari dhe të gjithë vart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.523Z

Celulari, Malaj akuza

Tiranë -Partia Socialiste ka reaguar sot, ndaj situatës më të fundi ekonomike në vend, duke shprehur shqetësimin e saj se qeveria po ndërmerr privatizime të rëndësishme,vetëm pak muaj para zgjedhjeve parlamentare. Në një deklaratë për shtyp, deputeti Arben Malaj theksoi se buxheti i v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.557Z

Malaj dorëzon letrat kredenciale

I ngarkuari me punë i Kosovës në Zvicër, Naim Malaj, prej ditës së djeshme është i njohur zyrtarisht si përfaqësuesi i shtetit më të ri në Evropë në Konfederatën e Zvicrës. Gjatë një takimi me ministren e Jashtme të këtij shteti, Misheline Kalmy-Rej, ambasadori Malaj i ka dorëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.570Z

Malaj: Rama, s’ndryshon sjellje

Denis Dedej Deputeti i Partise Socialiste, Arben Malaj, e sheh me skepticizem ndryshimin e sjelljes se Edi Rama me ardhjen serish ne krye te selise roze. Ne nje prononcim te dhene dje per gazeten “Koha Jone”, zyrtari i larte socialist sqaron se mbi kete ceshtje nuk flitet me per ardhjen e Rames

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.538Z

Malaj: Zhurmuesit do të funksionojnë

Matura 2016 Sot provimi i matematikës. Ndjekje penale për kopjacët. Sot në të gjithë vendin, maturantët do t’i nënshtrohen provimit të tretë të detyruar të Maturës Shtetërore 2015-2016, atij të matematikës, për të vijuar me të fundit, që është testimi i lëndëve me zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.064Z

Malaj Kandidoj per socialistet

Për Fatos Nanon, 'Rogner' vijon të mbetet një ambient i frekuentuar sikurse në kohën kur ishte Kryeministër por kësaj here mbërritja e tij në sallën 'Viena', kishte si qëllim mbështetjen e deputetit të pavarur Arben Malaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.445Z

Plagoset me eksploziv Riza Malaj

08/04/2005  Flet i vëllai Agim Malaj: Eshtë jashtë rrezikut për jetën Policia ofron helikopter për në Tiranë, familja e dërgon në Prishtinë Plagoset dhe dëmtohet rëndë Riza Malaj nga një shpërthim eksplozivi, teksa gjuante peshk në lumin Valbonë, dje rreth orës 17.00 të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama