Rezultate te kerkimit per termin: +Malajzian +Mining +Coorporation

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.411Z

Berisha: Shqipëria vendi me barrë fiskale më të ulët në Europë

Kryeministri Sali Berisha priti sot prfaqsues t kompanise malajziane, Malasian Mining Coorporation. Gjat diskutimit mes tyre prfaqsuesit e kompanis u shprehn se jan rezultatet e publikuara s fundmi mbi ekonomin shqiptare, te cilat kanq kompania e tyre t marr vendimin pr t shtrir investimet n Shqipri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.612Z

Berisha: Shqipëria, barrën më të ulët fiskale në Evropë

Shqipria sht vendi me barr fiskale m t ult n Evrop, ndaj Kryeministri Sali Berisha u bri dje thirrje malajzianve q t vijn dhe t investojn n Shqipri. Kryeministri Sali Berisha priti dje prfaqsues t kompanis malajziane, Malajzian Mining Coorporation, MMC. Prfaqsuesit e kompanis mal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.540Z

Berisha premton lehtësi për biznesmenët malajzianë

Sipërmarrësit aziatikë ofrohen në infrastrukturë e energjetikë Kryeministri Berisha priti dje në një takim përfaqësues të kompanisë malajziane, “Malajzian Mining Coorporation”, MMC. Siç thuhet në njoftimin e zyrës së shtypit të qeverisë, përfaqësuesit e kompanisë ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.542Z

Gjigandët e investimeve malajziane premtojnë shtrirjen e investimeve në Shqipëri

Grishje për shtrirjen e investimeve kanë shpërbyer rezultatet e publikuara së fundmi mbi ekonominë shqiptare si dhe performanca e saj Kryeministri Berisha priti sot përfaqësues të kompanisë malajziane, Malajzian Mining Coorporation, MMC. Përfaqësuesit e kompanisë malajziane e falënder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.921Z

Berisha takon investitorë malajzianë

Kryeministri Berisha priti sot në një takim, përfaqësues të kompanisë malajziane, "Malajzian Mining Coorporation", MMC. Në takimin me kryeministrin Berisha përfaqësuesit e kompanisë malajziane e falënderuan kryeministrin për pritjen dhe u shprehën se janë rezultatet e publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.611Z

Gjigantët e investimeve të Malajzisë premtojnë shtrirje investimesh në Shqipëri

Grishje për shtrirjen e investimeve kanë shërbyer rezultatet e publikuara së fundmi mbi ekonominë shqiptare si dhe performanca e saj Kryeministri Berisha priti dje përfaqësues të kompanisë malajziane, Malajzian Mining Coorporation, MMC. Përfaqësuesit e kompanisë malajziane e falënderuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.427Z

Kryeministri Berisha priti sot përfaqësues të kompanisë malajziane, Malajzian Mining Coorporation, MMC

Përfaqësuesit e kompanisë malajziane e falënderuan kryeministrin për pritjen dhe u shprehën se janë rezultatet e publikuara së fundmi mbi ekonominë shqiptare dhe performanca e saj që kanë bërë që kompania e tyre të marrë vendimin për të shtrirë investimet në Shqipëri. Ata shpreh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama