Rezultate te kerkimit per termin: +Malesorit

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] malesorit / docs[0] 13 / hits[0] 17 /
No Pic available
  • 2016-12-25

Krishtlindje e bardhë në Malësinë e Madhe, pajtohen dy fise në hasmëri

Kjo Krishtlindje ka ardhur e bardhë në mesazhe, solidaritet dhe pajtim në Famullinë e Shen Kollit në Shkrel të Malesisë së Madhe. Mesazhi i pajtimit dhe faljes së gjakut është përcjellë për të gjithë banoret, jo vetem në këtë zonë por në mbarë Shqiperinë. Keto ditë në pergat

Njera nga dy grate e plagosi E fal Rudinen do i mbaj te dyja ne nje shtepi
  • 2016-08-24

Njera nga dy grate e plagosi E fal Rudinen do i mbaj te dyja ne nje shtepi

Besnik Basha i cili pak kohe me pare mbeti i plagosur me thike nga njera prej grave deshmon se e ka falur dhe kerkon lirimin e saj nga burgubr br Nusja ime e pare beri nje veprim te shemtuar Ajo me plagosi me thike teksa isha ne gjume Por une e kam falur ate pasi nuk ishte ne vete Ishte ne gjendje

Perplaset me karrocen humb jeten 19-vjecari dhe plagoset nje tjeter
  • 2015-11-06

Perplaset me karrocen humb jeten 19-vjecari dhe plagoset nje tjeter

PUBLICITET Shkoder 5 nentor 2015 NOAal - Aksident i rende me pasoje vdekjen e nje 19-vjecari dhe plagosjen e nje tjetri ka ndodhur gjate oreve te pasdites se sotme ne Shkoderbr br Burime nga policia bejne te ditur se ngjarja ka ndodhur ne aksin Shkoder-Oblike rreth ores 1720 nders

Nje i ri humb jeten ne Shkoder motori i tij u perplas nga karroca me kale
  • 2015-11-06

Nje i ri humb jeten ne Shkoder motori i tij u perplas nga karroca me kale

Foto arkiv PUBLICITET Shkoder 6 nentor 2015 NOAal- Nje person ka humbur jeten si pasoje e perplasjes se motocikletes me te cilen udhetonte me nje kale me karrocebr br Ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Oblike te Shkodres ku gjate dites se djeshme ka humbur jeten 19- vj

I dalin para makines vidhet nje autmojet gjate nates ne Muriqan
  • 2014-12-16

I dalin para makines vidhet nje autmojet gjate nates ne Muriqan

Shkoder 16 dhjetor 2014 NOAal- Nje makine eshte vjedhur prane pikes Kufitare te Muriqanitbr br Rreth ores 0300 te nates se lene pas prane aksit rrugor Muriqan-Shkoder prane vendit te quajtur Shtepia e Malesorit tre persona te pa identifikuar me nje automjet tip Golf ngjyre blu e erret i kane dale

I dalin para makines vidhet nje automjet gjate nates ne Muriqan
  • 2014-12-16

I dalin para makines vidhet nje automjet gjate nates ne Muriqan

Shkoder 16 dhjetor 2014 NOAal- Nje makine eshte vjedhur prane pikes Kufitare te Muriqanitbr br Rreth ores 0300 te nates se lene pas prane aksit rrugor Muriqan-Shkoder prane vendit te quajtur Shtepia e Malesorit tre persona te pa identifikuar me nje automjet tip Golf ngjyre blu e erret i kane dale

Simon Shiroka mjeshtri i filigranit  ne Galerine e Arteve
  • 2014-09-20

Simon Shiroka mjeshtri i filigranit ne Galerine e Arteve

e Premte 19 Shtator 20141325 pm p classwp-caption-text Simon ShirokabrbrSimon Shiroka nuk eshte thjesht nje filigranist Mjeshterine tradicionale te punimit te argjendit e materialeve te tjera te trasheguar nga artizanet me te mire te vendlindjes se tij Prizrenit ai i ktheu ne n