Rezultate te kerkimit per termin: +Mamaqi

Total: 528
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.654Z

Nderohet Adelina Mamaqi

Shtatëdhjetë vjetori i lindjes si dhe pesëdhjetë vjetori i krijimtarisë së shkrimtares për fëmijë Adelina Mamaqi u shënua në Prishtinë me një aktivitet kulturor. Vallëzimet e baletit nga vajzat e studios së baletit Mjellmat, interpretimet muzikore nga shkolla e kitarës Vihuela si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.161Z

Ermal Mamaqi-homoseksualëve: Ktheni sytë nga Zoti

Këngëtari dhe aktori Ermal Mamaqi, aktualisht është një ndër personazhet më të dashura shqiptare. Përveç faktit se është artist, Mamaqi njihet edhe si një besimtar i madh. Për këtë arsye, në ditën e festës së homoseksualëve, ai ka kërkuar nga ata që të kthejnë sytë nga Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.153Z

Nderohet Adelina Mamaqi, melodia e fëmijëve

Për nder të 70-vjetorit të lindjes dhe 50-vjetorit të krijimtarisë së shkrimtares për fëmijë, Adelina Mamaqi, në Prishtinë u mbajt një aktivitet kulturor. E pranishme në këtë aktivitet ishte edhe vetë shkrimtarja. Vallëzimet e baletit nga vajzat e studios së baletit “Mjellmat”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.888Z

Ermal Mamaqi tallet me Era Istrefin |VIDEO

Transmetuar më 10.02.2016 - 21:35 Këngëtari dhe aktori Ermal Mamaqi tani e disa herë e ka treguar se është shumë i mirë në imitimet e kolegëve të tij. Mamaqi duket se këtë herë ka vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.240Z

Ermal Mamaqi si Elvis Pupa

Stili amerikan I të bërit humor është pëlqyer shumë në Tiranë. Pas suksesit të Elvis Pupës do të jetë Ermal Mamaqi ai që do të sjellë humor në “Cabaret Show” në Mumja Club, vendi ku artistët do t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.047Z

Angela Martini dhe Ermal Mamaqi show ne NYC

0 brbr brbrSupermodelja Angela Martini eshte nje nder femrat me te bukura shqiptare ndersa Ermal Mamaqi eshte nje nder aktoret me karizmatikbr Martini dhe Mamaqi jane takuar ne Amerike e sigurisht kur bashkohet nje dyshe e tille nuk mund te mos kete zhurme dhe showbr Ermali ka publikuar ne rrjetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.718Z

Mamaqi nxjerr videon, sherr me Ramën në studio: Do më fusësh në burg?

Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetet sociale një video ku tregon disa momente nga emisioni që ka xhiruar me kryeministrin Edi Rama. "Sherr me Ramën e ka titulluar ai në Facebook, e përmes batutave e humorit, Mamaqi dhe Rama shkëmbejnë mes tyre fjalë e bëjnë debat se kush do të xhirojë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama