Rezultate te kerkimit per termin: +Mami

Meta: total 1000 / total_found 1762 / time 0.001 / keyword[0] mami / docs[0] 1762 / hits[0] 2635 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Mami prap te puna?, Klajda Gjosha në një rrëfim ndryshe, ja çfarë i thotë i biri kur del nga shtëpia

Klajda Gjosha, ministrja e Integrimit, ka qenë sot e ftuar në Këndin e Ekselencës në emisionin Vila 24 në News 24. Ajo ka lënë për pak momente fushatën elektorale, ndërsa ka ndarë me publikun disa çaste nga jeta  e saj dhe si e menaxhon kohën mes punës dhe familjes. Klajda Gjosha k

No Pic available
  • 2017-06-19

Nga Artan Fuga /Katër vite që humbi arsimi shqiptar nën znj. Lindita Nikolla

Nga Artan Fuga/ Padyshim që si zonjë ka mirësjelljen time. Aq më shumë se kam bindjen që as për ligjin për arsimin e lartë dhe as për veprime ose mosveprime thelbësore dikasteriale nuk është ajo përgjegjëse në kuptimin se nuk besoj që është vullneti i saj sovran që ka vendosur p

No Pic available
  • 2017-06-19

Universiteti i Mjekësisë, ndryshojnë kriteret e pranimit

Universiteti i Mjekësisë ndryshon kriteret e pranimit për tu dhënë më shumë mundësi maturantëve që dëshirojnë degët e tij që të shpallen fitues. Rektori i Universitetit, Arben Gjata, sqaron se krahas mesatares mbi 8, prioritet do të kenë maturantët që do të japin si provim me zgj

Modriç, dëshmitar në gjyqin e ish-presidentit të Dinamos
  • 2017-06-14

Modriç, dëshmitar në gjyqin e ish-presidentit të Dinamos

Futbollisti i Realit, Luka Modriç dëshmoi këtë mesjavë në gjyqin ndaj ish-presidentit të Dinamos së Zagrebit, Zdravko Mamiç, që akuzohet për evazion fiskal dhe përvetësime të paligjshme. 31-vjecari u paraqit në sallën e gjyqit jo në rolin e të akuzuarit por si dëshmitar kyç lidhu

E motra i vdiq në duar, ajo dhe e bija kanë një kërkesë prekëse për familjen pa mama
  • 2017-06-05

E motra i vdiq në duar, ajo dhe e bija kanë një kërkesë prekëse për familjen pa mama

Ada ka ftuar bashkëshortin e tezes së saj, e cila ka ndërruar jetë, në rubrikën Ka një mesazh për ty në E Diela Shqiptare, moderuar nga Ardit Gjebrea, sepse dëshiron ta ftojë të shpërngulet së bashku me dy vajzat e tij pranë tyre në Fushë-Krujë, pasi kushtet e tyre jetësore në fs

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave
  • 2017-06-05

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave

Kur ishte e vogël, ëndërronte të shkonte në Disneyland. Dhe kjo ëndërr iu realizua falë një konkursi talentesh në shkollë ku fitoi çmimin e parë së bashku me udhëtimin për në vendin e përrallave. Tashmë që u rrit, jeta e saj vazhdon të duket si një përrallë e Disney

No Pic available
  • 2017-05-22

Ema Andrea: Do doja që dikush ti lexonte heshtjet e mia

Intervista/ Aktorja e njohur vjen në një bisedë ndryshe mbi ikjet, dëshirat dhe pengjet dhe dy rolet e saj të fundit Alda Bardhyli Një grua që të mëson me dhembjen, eksperimenton me të, Ema Andrea ishte zgjedhja e duhur e regjisorit Bujat Alimani, për filmin Vëthi I munguar, I cili vetë