Rezultate te kerkimit per termin: +Mamurras

Total: 1429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.189Z

Magazinë droge në Mamurras, asgjesohen 1450 kg kanabis

Rreth 1450 kg kanabis në proces tharje janë sekuestruar në një magazinë në godinën e ish ndërmarrjes së grumbullimit në Mamurras, e përshtatur për tharjen e bimëve narkotike. Lënda narkotike ishte e futur në 15 thasë. Gjatë aksionit, janë sekuestruar 1 kallashnikov, grantë dore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.745Z

Mamurras, plagosetme armë 58 vjecari

MAMURRAS- Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Mamurras. 58 vjecari, Artan Nela ështe emri i te plagosurit që sipas burimeve të policisë është plagosur me armë zjarri. Policia bën të ditur se 58 vjecari është gjetur i plagosur pranë vendit të punës, ku ka marrë dy plum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.190Z

Mamurras, asgjësohen 1450 kg kanabis, arrestohen 6 persona, sekuestrohen armë

Policia e Kurbinit ka sekuestruar 1450 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa në një magazinë në godinën e ish-ndërmarrjes së grumbullimit në Mamurras, e përshtatur për tharjen e bimëve narkotike. Policia ka arrestuar 6 persona, ka shpallur në kërkim 1 tjetër, ka nisur procedim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.124Z

Barazimi në Mamurras karikon Butrintin

Nga Jon Shalari Sarandiotët do të shpërblehen financiarisht edhe për pikën e marrë në transfertën e së shtunës Presidenti i Butrintit, Stefan Çipa, kishte kërkuar nga presidenti i Mamurrasit, Dedë Ndreca, që ndeshja të ishte sa më korrekte dhe kështu ndodhi. Gjithçka shkoi më së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.695Z

Mamurras arrestohet miku i Llanajve

Arrestohet i shpalluri në kërkim për prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake. Astrit Tafa 36 vjeç njihet edhe për lidhje të ngushta me vëllezërit Llani nga Mumarrasi, të akuzuar për disa ngjarje ndaj familjes Shkreta me të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.140Z

Fushë Mamurras, sulmnë banesën e kreut të fshatit

MAMURRAS- Persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin makinën e kreut të fshatit Fushë Mamurras, Bashkim Lika. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1 pas mesnate kur vetë i zoti i shtëpisë ka dëgjuar një zhurmë që vinte nga oborri dhe pasi ka dalë ka gjetur makinën të përfshirë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.940Z

Mamurras, kthehen nga dasma, vdesin dy gra

Gazeta ShqipIshin ftuar për gëzim, po humbin jetën të helmuara nga ushqimi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mamurras dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve. Paraprakisht mësohet se Prena Gega 45 vjeçe dhe Drenusha Prendi 40 vjeçe, kanë q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama