Rezultate te kerkimit per termin: +Mane

Meta: total 1000 / total_found 1101 / time 0.000 / keyword[0] mane / docs[0] 1101 / hits[0] 1831 /
Kush po e përndjek Drejtorin e Top Channel, Ben Blushin?!
  • 2019-04-07

Kush po e përndjek Drejtorin e Top Channel, Ben Blushin?!

Kush po e përgjon prej shumë kohësh Ben Blushin? Kjo është pyetja që lind kur sheh se portalet janë përfshirë në një betejë, për të nxjerrë foto të darkave, shëtitjeve apo takimeve që drejtori i Përgjithshëm i Top Channel kryen në përditshmërinë e tij. Ai është shkëputur p

Rrëfehet vrasësi serial shqiptar, i njohur me pseudonimin Tony Montana
  • 2019-03-19

Rrëfehet vrasësi serial shqiptar, i njohur me pseudonimin Tony Montana

Mane Driza Shqiptari  i njohur me pseudonimin Tony Montana, i akuzuar për masakrimin e shokut të tij në Angli, është rrëfyer përpara togave të zeza. Bëhet fjalë për vrasjen e ndodhur në vitin 1999, ku Mane Driza akuzohet se ka vrarë me disa lloje thikash  shtetasin Stefan Bledar Mone.

Liverpooli rimerr kreun, Mane njeriu i momentit! (Video)
  • 2019-03-17

Liverpooli rimerr kreun, Mane njeriu i momentit! (Video)

Liverpooli fiton me vështirësi në transfertën londineze ndaj Fulham dhe rimerr kreun e Premier League me 2 pikë më shumë se Manchester City por me një ndeshje më shumë pasi derbi i Manchesterit, mes United dhe Cityt u shty për shkak të pjesëmarrjes së dy skudrave në çerekfinalet e FA

Ylli shqiptar bëhet meme, penalltia më e dështuar e historisë (Video)
  • 2019-03-14

Ylli shqiptar bëhet meme, penalltia më e dështuar e historisë (Video)

Lionel Messi dhe Sadio Mane ishte yjet e mbrëmjes së 13 marsit, teksa me dygolëshin e tyre ndihmuar skuadrat respektive për të siguruar një biletë për në raundin e 1/4-ave të UEFA Champions League. Gjithsesi, mbrëmja e djeshme do të mbahet mend gjatë edhe nga futbollisti i kombëtares s

No Pic available
  • 2019-03-13

I vodhi unazën e martesës, shqiptari masakron me disa lloje thikash shokun

Mane Driza Një shqiptar i njohur me pseudonimin  Tony Montana po përballet me një proces gjyqësor në Angli me akuzën se ka vrarë në mënyrë makabre mikun e tij. Vrasja ka ndodhur në 1999. Mane Driza akuzohet për vrasjen e Stefan Bledar Mone, ngjarje e ndodhur në veri të Londër, një k

Liverpooli nuk i ndahet Sitit, poker ndaj Burnley-t
  • 2019-03-10

Liverpooli nuk i ndahet Sitit, poker ndaj Burnley-t

Liverpooli ruan hapin e Manchester City-t dhe e ngushton sërish në -1 pikë disavantazhin nga kreu i renditjes. The Reds kaluan në Anfield Road me rezultatin 4-2 Burnley-in. Ishte një fitore me përmbysje ajo e Liverpoolit, sepse miqtë kaluan në avantazh pas vetëm 6 minutash lojë me një gol

Nuk ka surpriza në Premier League, big-ët fitojnë të gjithë
  • 2019-02-28

Nuk ka surpriza në Premier League, big-ët fitojnë të gjithë

Chelsea triumfoi me rezultatin 2-0 në derbin e Londrës përballë Tottenhamit, një rezultat ky që sjell konfirmimin të paktën përkohësisht të trajnerit italian Maurizio Sarri. Në sfidën e zhvilluar në Stamford Bridge nuk u pa Chelsea i zakonshëm që dominon kontrollin e topit, por një