Rezultate te kerkimit per termin: +Man

Total: 5159
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.691Z

Man

Dash Frasheri Derbi i Krishtlindjeve: nga njera ane Milani, kampion i botes, nga ana tjeter, Interi, kampion i Italise dhe i pari ne klasifikim. Per Roberto Man

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.854Z

Yes Man!

Klubi i politikanëve që thonë veç Po!. Ndryshimet e reja në Kryesinë e selisë blu dhe fenomeni i politikanëve që thonë vetëm Po!. Sepse në këtë mënyrë ngjiten shpejt shkallët e politikës.   Për ata që e kanë parë filmin Yes Man me protagonist Xhim Kerrin, e kanë të leht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.357Z

Mançini vetëofrohet: Juventusi? Jam gati

TORINO- Ndeshjet ndaj Barit e Katanias janë shumë decizive për Juventusin, por sidomos për trajnerin Çiro Ferrara, që ka përfunduar nën akuzë për rezultatet e dobta dhe për eliminimin e bardhezinjve nga Champions League. Në shtypin italian, emri që qarkullon më shumë si pasues i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.322Z

Man Ray didaktike ne boshllek

Nje studiues Bledar Kurti sjell per here te pare ne shqip nje monografi per nje maje te surrealizmit Man Ray Man Ray dhe surealizmi nje veper monografike nga studiuesi i historise dhe politikes amerikane pedagogu Bledar Kurti qe peruron botimet monografike mbi autore qe kane qene udheheqes shpir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.537Z

Baseli befason Man Utd

Baseli i ‘shqiptarëve’ e ka fituar një pikë të rëndësishme në Old Trafford, pasi ka luajtur baras 3:3 përballë Manchester Unitedit në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Napoli i Blerim Xhemajlit ka shënuar fitore të rëndësishme pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.574Z

Promovohet filmi Iron man 3

Trupat amerikane në Korenë e Jugut janë në gadishmëri të plotë për t’iu përgjigjur një sulmi të mundshëm të Koresë së Veriut dhe përforcimi më i fundit për ta është “Njeriu i Hekurt”. Robert Downey Jr. ka zbritur në Seul për të promovuar filmin e tij më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.057Z

Man City fitore minimale

Man City fitore minimale E marte 05 Mars 2013 1330 Man City fitore minimaleKampionet ne fuqi te Manchester City arriten te dilnin me tre pike te plota nga fusha e veshtire e Aston Viles ne takimin qe mbylli edhe javen e 28 te Premier Liges Angleze Ne Vila Park skuadra e Mancinit fitoi me rezu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama