Rezultate te kerkimit per termin: +Manastirliu

Total: 439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.758Z

Manastirliu: Spitalet janë në gatishmëri për festa

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka marrë pjesë në një aktivitet festiv të zhvilluar në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli”. Ajo foli për mediat në lidhje me një aktivitet mbarëkombëtar përgjatë gjithë ditës së sotme, i cili vjen nën moton Festat duan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.509Z

Barnat, Manastirliu takim me përfaqësuesit farmaceutikë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu thirri në takimin e parë konsultativ përfaqësuesit e subjekteve farmaceutike në vend. Në kuadër të transparencës, të gjithë hapat që do të ndërmerren sot e në vijim do të jenë të konsultuara me grupet e interesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.976Z

Rikonstruksion te Dispanceria, Manastirliu: I shërben 40 mijë pacientëve

Klinika e specializuar për sëmundjet e mushkërive e qytetit të Tiranës po rindërtohet për tu kthyer në një qendër model jo vetëm në infrastrukturë por edhe në pajisje mjekësore të teknologjisë së lartë. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu inspektoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.300Z

Manastirliu: Shumë qytetarë po bëjnë kontrollin parandalues

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka folur për ecurinë e deritanishme të Kontrollit Mjekësor Bazë si dhe ka hedhur poshtë akuzat. Të dhënat po na shërbejnë për hartimin e politikave më të mira shëndetësore. Para vënies në zbatim të këtij programi Ministria e Shëndet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.839Z

Manastirliu: Brenda 100 ditëve pastrohen hapësirat e spitaleve

Nga aksioni i nisur në QSUT 4 vite më parë, Ogerta Manastirliu si Ministre e shëndetësisë vendos të ndërmarrë të njëjtin aksion në nivel kombëtar në të gjitha spitalet. Në 100 ditët e para, institucionet spitalore do të pastrohet nga objektet, pika tregtimi apo bare. Manastirliu: A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.185Z

Aksioni për hapësirat në spitale në Elbasan, Manastirliu: Zgjat 100 ditë

Ne Elbasan janë evidentuar 1132 metra katrorë të zëna me objekte që nuk janë në funksion të spitaleve dhe qendrave shëndetësore. Aksioni për pastrimin e territorit brenda dhe jashtë spitaleve u njoftua nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë një vizite në këtë qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.847Z

Manastirliu: Më shumë vëmendje për fëmijët me autizëm

Në ditën Botërore të Autizmit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu vizitoi Qendrën Kombëtare të Mirërritjes, Zhvillimit dhe Rehabilitimit të Fëmijëve me probleme të neurozhvillimit, e cila trajton edhe fëmijët me çrregullime të spektrit autik. Minist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama