Rezultate te kerkimit per termin: +Manchester +City

Total: 4920
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.974Z

Manchester City prezanton Balotelin

Manchester City ka prezantuar sulmuesin e ri italian Mario Balotelli, i cili u transferua ne klubin anglez nga kampionet e Evropes te Interit, per t’u vene nen urdhrat e ish-trajnerit te tij Roberto Mancini. I polemizuar shpesh here ne Itali, ne konferencen e pare si lojtar i City, Balotelli k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.742Z

Manchester City, ofensive spanjolle

Manchester City vazhdon te vezhgoje me kujdes sulmuesin e Atletico Madrid, Diego Forlan. Uruguajani pelqehet shume nga kryesia e skuadres “citizens” qe do beje nje perpjekje per ta marre gjate merkatos se veres. Kete sezon Forlan ka shenuar plot 28 gola duke ndjekur bomberin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.124Z

Manchester City vazhdon me fitore

Manchester City ka arritur qe te mposhte Newcastle United ne Stadiumin e Qytetit te Mancesterit me rezultat 2-1 per te vazhduar me fitoret. Manchester City e meritoi fitoren ne kete takim dinamik te zhvilluar ne Mancester. Goli i pare erdhi pas 18 minutash loje kur Carlos Tevez realizoi nga pika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.502Z

Manchester City dërrmon Manchester Unitedin

Manchester City ka dërrmuar Manchester Unitedin të dielën në “Etihad”, në derbin lokal, duke fituar bindshëm 4-1. Ndeshja ishte një betejë e fort që vendosi përballë dy rivalë të betuar. Loja u zhvillua shumë e fortë në mesfushë ku Siti ishte edhe më dominues, duke i dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.107Z

Balotelli te Manchester City

Mario Balotelli ka arritur marrëveshjen me Manchester City dhe shumë shpejt do të jetë në dispozicion të Roberto Mancinit. SuperMario do të fitojë 3.8 milionë euro në sezon për 5 vite dhe për Inter do të shkojnë 35 milionë bonus.Për zyrtarizimin e kontratës duhen vetëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.861Z

Liverpul mund Manchester City

brbrLiverpuli arriti te triumfonte nga pika e bardhe e penalltive ne miqesoren ndaj kampioneve te Anglise Manchester City Ne Nju Jork koha e rregullt mbaroi me rezultatin e barabarte me te kuqte te cilet ne dy raste arriten te rikuperonin disavantazhin Pas nje pjese te pare pa gola Jovetic zhbllokoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.834Z

Manchester city fiton derbin

Manchester city fiton derbin E marte 09 Prill 2013 1602 p styletext-align justify Manchester city fiton derbinManchester City mundi ne Old Traford ne derbi Manchester United me rezultatin 2-1 ne takimin me te rendesishem qe mbylli edhe javen e 32 te premier liges angleze Nje prezantim fantastik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama