Rezultate te kerkimit per termin: +Mandatet

Total: 4778
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.184Z

Mandatet ende ne udhekryq

brbrKeshilli i Mandateve u mblodh per te dyten here per deputetet Valentina Leskaj e Rakip Suli kete radhe jo per te diskutuar mbi parashikimet ligjore por per te zbatuar nje marreveshje politike qe zhbllokon reformen ne drejtesi Mazhoranca eshte shprehur e gatshme ti dergoje mandatet e tyre ne gjyk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.717Z

Bushati: S’do të lejojmë të digjen mandatet

27/01/2010  Qëndrimi Deputeti i PS-së Ditmir Bushati deklaroi dje se 64 mandatet e deputetëve socialistë nuk do të digjen. “Mandatet tona nuk do të bëhen objekt negociatash. Kjo do të thotë se mandatet tona do të validohen si të tilla. Ne nuk do t’i falim mandatet, pasi siç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.161Z

Mandatet kalojne nga Kuvendi

Mandatet kalojne nga Kuvendi E premte 18 Janar 2013 1420 Mandatet kalojne nga KuvendiParlamenti fut ne procedure miratimi rishperndarjen e mandateve parlamentare Kreu i Komisionit te Ligjeve demokrati Ilir Rusmali njoftoi se ne 22 janar do te shqyrtohet propozimi i administrates se KQZ per ndarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.611Z

PS, Bushati: Nuk do të djegim mandatet

  Ditmir Bushati deklaron se 64 mandatet e deputeteve socialist nuk do te digjen. Ai ka lene te kuptohet se deputetet socialist do te futen ne parlament para se te skadoje afati qe lejon kushtetuta per vlefshmerine e mandateve. Nga ana tjeter  deputeti socialist tha se mandatet nuk do te b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.427Z

Meta Mandatet i ndan KQZ

Meta Mandatet i ndan KQZ E hene 21 Janar 2013 1253 Meta Mandatet i ndan KQZLevizja socialiste per integrim kerkon qe ndarja e mandateve te behet nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dhe jo nga Kuvendi Kete qendrim kreu i LSI-se Ilir Meta e perforcoi ne emisionin e mengjesit ne Vizion Plus ndersa t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.591Z

Vetevendosja Nuk do i djegim mandatet

Foto ilustruese Prishtine 10 shkurt 2011 NOA- Deputeti i Levizjes Vetevendosja Liburn Aliu ka deklaruar se te zgjedhurit e kesaj partie nuk do ti djegin mandatet e tyre. Jane thjesht procedura teknike qe i kemi kryer edhe me heret kur jemi certifikuar dhe kur kemi marre vendim per te hyre ne zgjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.240Z

Balla: Nuk do t'ia falim mandatet Berishës

"Nuk do t'ia falim mandatet Sali Berishës por do t'i djegim ato". Kështu është shprehur deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla në një konferencë për shtyp në lidhje me kërkesën e kryetares së Kuvendit që opozita të hyjë në Kuvend pasi do t'i digjen mandatet. Sipas B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama