Rezultate te kerkimit per termin: +Manjani

Total: 3802
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.342Z

Manjani kundër martesave gay

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani është shprehur qartë kundër martesave gay. Fjala është për kundërshtimin e përfshirjes në Kushtetutë të një neni që u hap udhën këtyre martesave, si pjesë e ndryshimeve, të cilat bëhen në kuadër të reformës në drejtësi. Kjo sjell një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.907Z

Manjani Konsensus per reformen

brbrMinistri i Drejtesise Ylli Manjani kembengul se reforma ne drejtesi duhet te kaloje nje konsensusi te gjere politik I pyetur nese zgjidhja e ngercit mund te jete referendumi Manjani se nuk duhet te shihet si mjet kercenues Reforma sipas Ministrit te Drejtesise synon nje pushtet gjyqesor te shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.614Z

Manjani: Të marrim modelin gjerman

Ministri i Drejtësisë kërkon ndihmë teknike në Berlin. Takon homologun dhe kërkon që reforma në drejtësi të ketë një motor gjerman: Kultura gjermane, më e mira për ne Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, është takuar këtë të hënë në Berlin me homologun gjerman Haiko Maas, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.264Z

Manjani: Zgjedhjet, kapitull i mbyllur

Manjani kategorik në qëndrimin e tij kundër një bojkoti të mundshëm të zgjedhjeve Mënyra se si po luan PS që nga koha kur vendosi të bojkotonte Parlamentin e deri më sot, ka shkaktuar një mungesë oponence për qeverisjen. Loja politike e nisur nga Rama pas humbjes në z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.104Z

Manjani mbron Prokurorine

brbrNje dite pasi u beri thirrje qytetareve qe te mos bejne denoncime vend e pa vend por ti drejtohen zyres se prokurorit Ministri i Drejtesise Ylli Manjani argumentoi deklaraten e tij duke thene se prokurori eshte ai qe heton dhe policia arreston Deklaratat ministri i Drejtesise i beri pas nje akti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.568Z

Manjani gjykatësve: Nuk na interesojnë statistikat

Analiza Numër të lartë çështjesh për gjykim që rritet nga viti në vit, reflektuan të dhënat statistikore të Gjykatës së Apelit dhe Shkallës së Parë të Tiranës. Por për ministrin e Drejtësisë, Ylli Manjani, këto të dhëna ndonëse tregojnë nivelin e punës, nuk u shërbejnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.157Z

Prezantohet Ylli Manjani

brbrVetem pak caste pasi beri betimin ne presidence Ylli Manjani ka mberritur ne Ministrine e Drejtesise Prezantimi me stafin u be nga Ministri i Dorehequr Nasip Naco i cili ka shfrytezuar kete moment per te bere edhe nje falenderim per stafin me te cilin punoi per me shume se dy vjet Manjani ka si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama