Rezultate te kerkimit per termin: +Mapo

Total: 2340
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.746Z

Rikthehet MAPO, tashmë revista quhet JAVA

Share Katër muaj pas daljes së numrit të fundit të revistës javore MAPO (numri i 245 doli në 4 shtator 2011), ekipi i gazetarëve të saj rikthehet me një botim të ri. Do të jetë sërish një revistë e përjavshme, e quajtur JAVA, ajo që do të zëvendësojë Mapo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.277Z

Në treg gazeta e re Mapo

“MAPO” eshte gazeta me e re ne tregun mediatik shqiptar te Tiranes. Promovimi i te perditshmes u be ne nje ceremon te organizuar nga stafi i Gazetes. Para kolegeve dhe te ftuarve ne promovimin e numurit te pare, drejtuesit e gazetes thane se do te punojne per te sjelle nje gazete ndryshe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.500Z

Media “MAPO” , Gazeta 7 ditë, Revistat të përmuajshme

Gazeta “MAPO” del shtatë herë në javë. Revistat “MAPO” e “Madame Mapo” bëhen të përmuajshme. Të rejat që do vijnë të gërshetuara me traditën dhe të gjitha arsyet e këtij shndërrimi. Gazeta “MAPO” do të jetë me lexuesit e saj edhe të dielave, duke u bërë kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.635Z

Grupi mediatik Mapo feston 7-vjetorin e themelimit

Grupi mediatik Mapo ka festuar 7-vjetorin e themelimit. Në ceremoninë e mbajtur me këtë rast mernin pjesë figura të njohura nga bota e medias dhe e shtypit shqiptar. Botuesi Henri Çili u shpreh se në ditët e sotme shtypi i shkruar është transformuar në një sacrifice, por mbetet njëkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.160Z

“MAPO” e stoqeve antivlerë

Çudia nuk zgjati aq gjatë. Ishte jo normale që në Shqipëri si vendi në të cilin antimuslimanizmi kishte kohë që ishte kthyer në pothuaj kulturë mediatike, ku fushata të tilla antiislame ishin të denja për të fituar “mikrofonin dhe penën e artë”, të mos shfaqeshin në këto med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

MAPO e stoqeve antivler

udia nuk zgjati aq gjat. Ishte jo normale q n Shqipri si vendi n t cilin antimuslimanizmi kishte koh q ishte kthyer n pothuaj kultur mediatike, ku fushata t tilla antiislame ishin t denja pr t fituar mikrofonin dhe penn e art, t mos shfaqeshin n kto media disa shkarravina t quajtura karikatura, t f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.144Z

"Mapo", gazeta më e re në tregun shqiptar

Gazeta "Mapo" është gazeta më e re në tregun shqiptar, të gazetave të përditshme. Drejtori i kësaj gazete Henri çili në fjalën e tij të promovimit u shpreh se kjo gazetë synon të ndikojë në debatin shoqëror dhe veprimain e aktorëve shoqërorë përmes përthyerjes së ngjarjeve dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama