Rezultate te kerkimit per termin: +Maqellar

Meta: total 532 / total_found 532 / time 0.000 / keyword[0] maqellar / docs[0] 532 / hits[0] 815 /
Çifti që humbi jetën në aksident, la pas 4 vajza të mitura
  • 2019-03-11

Çifti që humbi jetën në aksident, la pas 4 vajza të mitura

Burrë dhe grua humbën jetën në një aksident tragjik pasditen e kësaj të shtune, në Peshkopi. Viktimat janë Gentjan Karazajmi 34 vjeç dhe bashkëshortja e tij Klodiana rreth 30 vjeçe. Aksidenti u shënua teksa një person me makinë, përplasi motorin me të cilën udhëtonin dy bashkësho

Aksident tragjik në Peshkopi, humbin jetën burrë dhe grua
  • 2019-03-10

Aksident tragjik në Peshkopi, humbin jetën burrë dhe grua

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një çifti bashkëshortësh ka ndodhur në Dibër. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Maqellarë-Peshkopi. Një automjet është përplasur me një motor, ku për pasojë kanë mbetur të vdekur një çift bashkëshortësh

Mbytën Leçen e Kalabrinë me drogë, dalin fotot e 20 shqiptarëve të arrestuar
  • 2019-02-13

Mbytën Leçen e Kalabrinë me drogë, dalin fotot e 20 shqiptarëve të arrestuar

Policia shqiptare në bashkëpunim me Guardia di Finanza italiane shkatërruan dje 4 grupe kriminale në bazë të hetimeve që zgjasnin prej dy vitesh, me rreth 50 anëtarë në total të këtyre bandave që kishin mbytur me drogë rajonin e Leçes në Itali. Në total janë arrestuar 27 persona n

Lulet e Pranverës/ Nga Cidhja te Bibla, ja pseudonimet e 50 trafikantëve
  • 2019-02-13

Lulet e Pranverës/ Nga Cidhja te Bibla, ja pseudonimet e 50 trafikantëve

Operacioni Lulet e Pranverës që u zhvillua dje nga GdF-ja italiane dhe forcat RENEA në Shqipëri çoi pas hekurave 21 trafikantë, pjesë e 4 grupeve kriminale që kishin trafikuar tonelata me drogë drejt Italisë. Ndërkohë në kuadër të hetimeve që kanë vazhduar për 2 vite janë lëshuar

Gjendet e vdekur një 30-vjeçare në Dibër (EMRI)
  • 2019-01-07

Gjendet e vdekur një 30-vjeçare në Dibër (EMRI)

Një grua është gjetur e vdekur në Maqellarë të Dibrës. Viktima është Nezvere Rubla, rreth 30 vjeçe dhe dyshohet se ajo mund ti ketë dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë gjahu. Polica ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave. 7 janar

Vrau dhëndërrin, vjehrri: Mu errën sytë, kërcënoi me jetë familjen
  • 2018-12-31

Vrau dhëndërrin, vjehrri: Mu errën sytë, kërcënoi me jetë familjen

Adriatik Jella Vjehrri që vrau dhëndrrin ka rrëfyer përpara hetuesve të gjthë kronologjinë e ngjarjes. Ngjarja ka ndodhur  disa ditë më parë në Maqellarë të Dibrës. Ai shprehet se gjithçka është bërë për vetëmbrojtjes.  Na erdhi në shtëpi me një thikë të madhe në dorë d

Krim i rëndë në familje! Dhëndri i pret veshët kunatit, vjehrri e vret (EMRI)
  • 2018-12-28

Krim i rëndë në familje! Dhëndri i pret veshët kunatit, vjehrri e vret (EMRI)

Një krim i rëndë me pasojë një të vdekur dhe dy të plagosur, është shënuar në Bulqizë. Mësohet se ditën e djeshme, e enjte, dhëndri i ka prerë veshët vëllait të nuses. Ngjarja ka ndodhur në Maqellarë, ku ditën e sotme dhëndri ka shkuar prapë në shtëpinë e nuses dhe ka plag