Rezultate te kerkimit per termin: +Maqellare

Meta: total 140 / total_found 140 / time 0.000 / keyword[0] maqellare / docs[0] 140 / hits[0] 169 /
Dëborë dhe akull, rrugët ku duhet të përdoren zinxhirë (Foto)
  • 2019-01-11

Dëborë dhe akull, rrugët ku duhet të përdoren zinxhirë (Foto)

Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacion lidhur me situatën në vend si pasojë e motit të keq dhe reshjeve të dëborës. Në rajonin jugor Gjirokastër, gjatë natës ka pasur reshje shiu. Situata në akset e këtij Qarku është përmirësuar ndjeshëm. Qarkullimi kryhet normalisht. Të gjith

Zhdukja e Mateo Agës, babai: Dyshoj se e kanë rrëmbyer
  • 2018-12-06

Zhdukja e Mateo Agës, babai: Dyshoj se e kanë rrëmbyer

Të tjera detaje dalin në lidhje me 21-vjeçarin Mateo Aga, i zhdukur më 29 nëntor 2018. Deri më tani ndaj të riut nuk ka asnjë gjurmë, ndërkohë që familja dyshon se bëhet fjalë për një rrëmbim të mundshëm. I riu jetonte prej kohësh në Tiranë por me rastin e festave të flamurit

No Pic available
  • 2017-03-21

Maqellarë, automjeti përplas për vdekje fëmijën

Një fëmijë është aksidentuar për vdekje. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të martës në Maqellare të Dibrës. Sipas informacioneve të para të policisë fëmija ishte duke luajtur ndërkohë që u përplas nga një automjet. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisu

Emergjencat MM dhe FA vijojne shperndarjen e ndihmave
  • 2017-01-21

Emergjencat MM dhe FA vijojne shperndarjen e ndihmave

brbrVec transportit te ndihmave me helikopter ne zonat e bllokuara nga bora ministria e Mbrojtjes dhe Forcat e Armatosura kane vijuar shperndarjen e ndihmave edhe per familjet ne nevojebr Ditet e fundit shperndarja e ndihmave per keto familje eshte perqendruar ne njesite administrative Maqellare Sll

Goditen 3 raste te informalitetit ne Diber procedohen penalisht tre persona
  • 2016-11-18

Goditen 3 raste te informalitetit ne Diber procedohen penalisht tre persona

Diber 17 nentor 2016 NOAal - Operacionet kunder informalitetit jane rikthyer serish Poplicia e Dibres ka goditur kete te enjte 3 raste te informalitetit dhe ka proceduar penalisht tre personabr br Konkretisht ShM 45 vjec banues ne Maqellare-Diber per vepren penale Organizim i lotarive pa leje vepe

Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve
  • 2016-11-08

Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, po ndjek me vëmendje situatën e krijuar në rrjetin e shpërndarjes për shkak të motit të keq me reshje intensive të shiut që ka përfshirë mëngjesin e sotëm. Nga informacioni i Shtabit Qendror të Divizionit të Shpërndarjes, der

Policia rrezon PD Oficeret nuk jane te perfshire ne zgjedhjet e Dibres
  • 2016-09-12

Policia rrezon PD Oficeret nuk jane te perfshire ne zgjedhjet e Dibres

Policia e Shtetit sqaron pozicionin e saj ne zgjedhjet e pjesshme ne Diber Per kete arsye ajo hedh poshte akuzat e PD e cila pretendon ne disa fotot se uniformat blu po ndikojne ne zgjedhjet ne Maqellare Policia e Shtetit sqaron  ne nje deklarate per shtyp se punonjesit e policise qe shfaqen ne f