Rezultate te kerkimit per termin: +Maranelos

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] maranelos / docs[0] 33 / hits[0] 38 /
No Pic available
  • 2019-04-09

Itali/ Shqiptarët tregtar kokaine, dy në pranga. Ja ku e fshihnin mallin (EMRAT)

Në Itali vijojnë arrestimet e shqiptarëve që janë përfshirë në trafikun e drogës. Mediat italiane raportojnë sot se një 41-vjeçar nga Lushnja u arrestua pas kontrollit në stacionin e autobusave në Siçili pasi u kap duke transportuar 600 gr kokainë të pastër. I arrestuari është Ar

Fetel nis sezonin me provat në Ferrarin e vitit 2014
  • 2016-01-20

Fetel nis sezonin me provat në Ferrarin e vitit 2014

Formula 1 Gjermani ka zhvilluar xhirot e para të vitit në Fiorano Fetel – Piloti gjerman renditet mes pretendentëve për titull në këtë sezon Sebastian Fetel ka nisur para të tjerëve përgatitjet për sezonin e ri në Formula 1. Piloti gjerman i Ferrarit, ka zbritur dje në pistën e

Iken Alonso vjen Vettel
  • 2014-11-20

Iken Alonso vjen Vettel

brbrZhvillime te rendesishme ne skuderine italiane Ferarri Lajmi i cili dihej nga te gjithe tashme eshte zyrtare Pas 5 vitesh se bashku Ferrari dhe Fernando Alonso perfundojne bashkepunimin ne fund te ketij sezoni te Formula 1 Lajmi eshte bere publik nga skuaderia e Maranelos ne nje komunikate zyrta

Zyrtare Kimi Raikonen kthehet te Ferrari
  • 2013-09-12

Zyrtare Kimi Raikonen kthehet te Ferrari

Tani është zyrtare. Kimi Raikonen kthehet te Ferrari. Konfirmimi ka ardhur nga skuderia italiane, e cila ka bërë të ditur se piloti finlandez ka firmosur një kontratë 2-vjeçare. Kjo është hera e dytë që Raikonen merr drejtimin e një

Montezemolo Schumi gjithnje ne zemrat tona
  • 2011-08-26

Montezemolo Schumi gjithnje ne zemrat tona

“Michael ka qenë një prej protagonistëve kryesorë të historisë së gjatë të Ferrarit. Do të mbetet gjithnjë në zemrat e të gjithë tifozëve të kokëkuqes”. Në këtë mënyr&eum

Alonso i druhet kajzerit shte rivali i vetem i 2011-s
  • 2011-01-14

Alonso i druhet kajzerit shte rivali i vetem i 2011-s

Alonso ka mundur te fitoje dy here boterorin me Renone. Spanjolli u mund nga pilorit i Red Bullit Sebastian Fetel As Sebastian Fetel dhe as Ljuis Hamilton por Mikael Shumaker. Kajzeri i Formules 1 qe tani garon per Mercedes GP-ne eshte i vetmi pilot qe i fut friken Fernando Alon

No Pic available
  • 2010-11-30

Montezemolo i trembet hileve te rivaleve

Ferrari Prezent sic e do tradita ne lidhje me finalet e Boterorit te Ferrarit presidenti Luka di Montezemolo flet ne lidhje me situaten duke arkivuar sezonin 2010 dhe duke hedhur syte perpara per 2011-n. Viti edhe pse nuk ka filluar zyrtarisht therret ne pune te gjithe ideatoret e skuadres se Maran