Rezultate te kerkimit per termin: +Marcelon

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.375Z

Juventus, dëgjoje Marcelon

Mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon, një mund ta shohim me fanellën e Juventusit, pasi që braziliani, ka pranuar se do t’i pëlqente që në të ardhmen të transferohej te skuadra kampione e Italisë. ““E ardhmja në Itali? Sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.397Z

Dunga snobon Marcelon shte shume ofensiv

Dunga i leshon nje shigjete mbrojtesit Marcelo duke deklaruar se ai eshte nje lojtar shume ofensiv per kombetaren Selecaobr br Pas Boterorit Brazil 2014 lojtari i Realit te Madridit nuk numeron ende asnje grumbullim me kombetaren dhe kjo e ka nje shpjegim per trajnerin Marcelo luan shume i avancua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Marcelon se "mbajnë këmbët"

Brazili po vazhdon fazën e parapërgatitjeve për Kupën e Konfederatave. Atmosfera në skuadër vazhdon të jetë e ngrohtë. Këtë atmosferë po e ndreqin edhe veprimet qesharake të futbollistëve. Marcelo i Realit është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.740Z

Reali humbë Marcelon

Real Madridi mund të jetë deri në fund të edicionit pa mbrojtësin brazilian, Marcelo. Marcelo u detyrua të lëshoj fushën që në minutën e 15 të ndeshjes duke i lëshuar vendin Varanes. Sipas lajmeve të para, Marcelo ka përs&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.873Z

Reali, ëndërr për Marcelon

Mbrojtësi i majtë i Real Madridit, Marcelo ka përshkruar aventurën e tij të deritashme në klub si një “ëndërr”. Braziliani është titullar në formacionin bazë të Jose Mourinhos dhe është shprehur jashtëzakonisht i lumtur në Santiago Bernabeu. “Kam mësuar shumë këtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Guardiola lavdron Puyolin

Trajneri i Barcelons, Pep Guardiola, ka lavdruar paraqitjen e qendrmbrojtsit Carles Puyol pas fitores 1-0 ndaj Real Madridit n El Clasico. Zlatan Ibrahimovi shnoi golin e vetm pak minuta pasi ishte inkuadruar n loj si rezervist, por ishte mbrojtsi Puyol ai q mori lvdata pr paraqitjen heroike. 31

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.986Z

Pepe nuk është i dënuar

Në konferencë për shtyp para ndeshjes me Athletic Bilbaon, trajneri i Real Madridit Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke deklaruar se mbrojtësi Pepe nuk është i suspenduar për dy javë pas gjestit që bëri të mërkurën mbrëma kur shkeli në dorë yllin e Barcelonës, Lionel Messi. &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama