Rezultate te kerkimit per termin: +March

Total: 532
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.931Z

Jennifer Lopez dhe March Anthony perseri bashke

var fbShare url httpvizionplusaljennifer-lopez-dhe-march-anthony-perseri-bashkesize smallbrbrJennifer Lopez do te jete ne Las Vegas por jo vetem ne rezidencen e saj por dhe ne nje skene te vertete 47 vjecarja do te performoje ne ndarjen e cmimeve Latin Grammys per here te pare sipas revistes People

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.800Z

Regjistrohen edhe Superfund e March

Numri i skuadrave të reja që dëshirojnë të marrin pjesë në kampionatin e ardhshëm të Formula 1 shkon në gjashtë. Pas USF1, Kampos Meta1, Prodrajv e Lolas, tashmë janë Superfund dhe March që regjistrohen për Botërorin 2010. Nga skuderitë e madha, vetëm Uilliams dorëzoi dokumentacio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.166Z

Gjinushi: The most proprite tim for the elections remains March

According to the leader of Socialdemocrat party Seknder Gjinushi, after the actual crisis the most propriate month for the local elections remains March. The approval of the election reform packett in the parliament proposed by th opposition would enable the realization of elctions in March. In

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.701Z

Filmi The Ides of March perqendrohet tek shoqeria dhe politika amerikane

Filmi i zhanrit politik e thriller i Xhorxh Klunit The Ides of March eshte filmi me i ri  qe perqendrohet tek shoqeria dhe politika amerikane. Filmi e merr titullin nga nje reference ne dramen e Shekspirit Jul Qezari per mesin e muajit mars dhe tragjedine qe e shoqeron ate. Filmi eshte nje drame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.932Z

Ndodh sërish, Jennifer Lopez dhe March Anthony përsëri bashkë

Transmetuar më 15.11.2016 - 12:54 Jennifer Lopez do të jetë në Las Vegas, por jo vetëm në rezidencën e saj, por dhe në një skenë të vërtetë. 47 vjeçarja do të performojë në ndarjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.523Z

The Prime Minister Fatos Nano participated today in Madrid, in the memorial service of the March 11 terrorist bombings. The memorial service was held in the Almudena Cathedral, at the center of Madrid

The Prime Minister Fatos Nano participated today in Madrid, in the memorial service of the March 11 terrorist bombings. The memorial service was held in the Almudena Cathedral, at the center of Madrid, where participated the highest world personalities. The memorial service opened with the Nationa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.463Z

Kryeministri Berisha pret ambasadorin e Belgjikës March Michielsen, me rastin e përfundimit të detyrës  

Kryeministri Berisha priti sot, në takim, ambasadorin e Belgjikës, zotin March Michielsen, me rastin e përfundimit të detyrës në Shqipëri. Pasi i uroi përzemërsisht mirëseardhjen, Kryeministri Berisha e falenderoi ambasadorin Michielsen për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama