Rezultate te kerkimit per termin: +Marchisios

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.576Z

Juve i zgjat kontraten Marchisios

Juventusi eshte i gatshem te bisedoje me Claudio Marchision per zgjatjen e kontrates se tij me qellim qe tu jape fund spekulimeve mbi te ardhmen e mesfushorit 24-vjecar. Muajin e kaluar italiani tha se ishte pesimist per vazhdimin e kontrates duke qene se drejtuesit e klubit nga Torino nuk e ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.970Z

Mund të luani lojën "Ta rrahim Marchision"

Rivaliteti i madh mes Juventusit dhe Napolit, sidomos një deklaratë ironizuese e Claudio Marchisios ku tha se e urrenë shumë Napolin, ka shtyrë tifozët e kësaj skuadre të veprojnë diçka kundër tij. "Ta rrahim Marchision" ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.308Z

Juventus pushton Meazzan, kthehet lider

Juventus mposhti Interin në Derby d’Italia me rezultat 2-1 dhe u kthye lider në Serie A pas nëntë xhirosh. Bianconerët morën tri pikë të rëndësishme nga udhëtimi në Giuseppe Meazza falë golave nga sulmuesi malazez Mirko Vucinic (minuta 12) dhe mesfushori italian Claudio Marchisio (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.921Z

Juventus rri prane kreut

Juventusi ka shenuar fitore prej 2-0 si mysafir i Genoas ne takimin e vlefshem per javen e 13-te te Kampionatit italian. Bardhezinjte e fituan ndeshjen qe ne pjesen e pare pasi krijuan avantazh te dyfishte i cili mbeti i tille deri ne fund te takimit. Mysafiret kaluan ne epersi ne minuten e 18-te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.571Z

Juventusi rikthehet në krye

Juventusi ka filluar që gradualisht të vë rrënjët në pozitën e parë të renditjes tabelare në Serie A, pasi me lehtësi ka mposhtur me rezultat 3-0 Palermon në shtëpi. Juventusi dominoi plotësisht në këtë sfidë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.316Z

Buzëqesh Juve, Marchisio rikthehet shpejt

Claudio Marchisio nuk është i dëmtuar aq rëndë sa u than ë fillim. Skuadra e Juventusit ka publikuar lajmin se mesfushori italian do të qëndrojë vetëm pak ditë jashtë dhe gjendja e tij do të monitorohet në të ardhmen. Fillim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.343Z

Dortmundi, 12 milionë euro për Xhakën

Granit Xhaka, shpresë e futbollit zviceran që luan në Basel, është bërë objektiv konkret i disa klubeve evropiane. Ekipi i fundit që ka shfaqur interesim për të është Borussia Dortmundi. Sipas të përditshmes italiane Calciomercato.com, kampioni aktual gjerman ka bërë gati 12 milionë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama