Rezultate te kerkimit per termin: +Margariti

Meta: total 143 / total_found 143 / time 0.000 / keyword[0] margariti / docs[0] 143 / hits[0] 197 /
No Pic available
  • 2016-12-02

Forumi kërkon ndërtimin e aeroportit të Gjirokastrës: Plotëson kushtet teknike

Anëtarët e Forumit për Aeroportin e Gjirokastrës i kanë bërë thirrje Qeverisë të rishikojë mundësinë për bërjen funksionale të aerodromit të vjetër 80-vjeçar. Anëtarët e këtij forumi thonë se aeroporti i Gjirokastrës plotëson çdo parametër teknik për tu bërë funksional.

Atentati ndaj Denis  Kasës, pranga njeriut  që siguroi automjetin
  • 2016-06-12

Atentati ndaj Denis Kasës, pranga njeriut që siguroi automjetin

Policia arrestoi 41-vjeçarin Sokol Cali 6 muaj pas krimit: I dyshuari u shiti Toyotën vrasësve në Fier Mariglen Mullai Për masakrën e Fierit, kur këtë fillimvit bandat e drogës lanë hesapet, tanimë është prangosur njeriu që siguroi mjete e atentatit, ku makina që transportonte vrasë

Makinën e vjedhur ua  dha vrasësve; arrestohet 41-vjeçari
  • 2016-06-11

Makinën e vjedhur ua dha vrasësve; arrestohet 41-vjeçari

Policia e Fierit në bashkëpunim me atë të Lezhës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Sokol (Edvin) Cali, 41 vjeç, lindur në Rubik dhe banues në lagjen Beslidhja, Lezhë. Nga veprimet e deritanishme hetimore , rezulton se shtetasi Sokol (Edvin) Cali, dyshohet se automjetin Toyota Yaris,

No Pic available
  • 2016-06-01

Kapet tmerri i vjedhjes së makinave, vodhi dhe mjetin e vrasësve të Denis Kasës

Arrestohet autori i disa vjedhjeve të banesave dhe automjeteve në Lezhë. Pas një pune hetimore disa mujore, policia e Lezhës ka finalizuar sot me sukses operacionin policor “Speaderman, duke arrestuar Kreshnik Bardhin 29 vjeç, banues në Lezhë. Nga veprimet hetimore të kryera, dyshohet

Vrasja e Denis Kasës, pranga hajdutit të makinës që u përdor në atentat
  • 2016-06-01

Vrasja e Denis Kasës, pranga hajdutit të makinës që u përdor në atentat

Policia e Lezhës, pas hetimeve disa mujore, finalizuan operacionin policor "Spiderman" si rezultat i të cilit u arrestua shtetasi Kreshnik Bardhi, 29 vjeç, banues në Lezhë. Dyshohet se ky shtetas është autor i disa vjedhjeve në qytetin e Lezhës, mes të cilave edhe grabitja e një automje

No Pic available
  • 2016-02-21

Atentati në Fier/ Zbardhet motivi, autori dyshonte se Kastrati do ta vriste

Atentati i Mbrostarit është i treti në historinë e vrasjeve mes fiseve Kastrati dhe Binjaku. Pas identifikimit të Ermal Binjakut, si autori i dyshuar i vrasjes së Denis Kasajt dhe plagosjen e dy shtetasve, Klement Kastrati dhe Elton Margariti, nga hetimi dalin detaje mbi kronologjinë e vrasje

Atentati, hasmëri mes Binjakëve dhe Kastratit
  • 2016-02-21

Atentati, hasmëri mes Binjakëve dhe Kastratit

Fier / Ngjarja e 8 janarit, Ermal Binjaku i druhej hakmarrjes së Klement Kastratit Atentati i ndodhur në periferi të Fierit mbrëmjen e 8 janarit të këtij viti, dyshohet se është vazhdimësi e konflikteve të vjetra mes familjes Kastrati dhe Binjaku. Pavarësisht se deri tanimë ngjarjet që