Rezultate te kerkimit per termin: +Margjini

Meta: total 53 / total_found 53 / time 0.000 / keyword[0] margjini / docs[0] 53 / hits[0] 69 /
No Pic available
  • 2017-05-04

Këmbanat e Shën Aleksandrit bien sërish, rindërtohet kisha 1 mijë vjeçare

Pas shumë vitesh mungesë, banoret e Selitës në Mirditë do të kenë një kishe për të kryer ritet e tyre fetare. Me kontributin e disa banorëve të zonës dhe donatorëve italianë u bë i mundur rindërtimi i kishes së Shën Aleksandrit me një histori 1 mijë vjeçare, por që ishte shkat

Shqipëri-Finlandë, binjakëzim të shkollave pyjore
  • 2016-05-12

Shqipëri-Finlandë, binjakëzim të shkollave pyjore

Takimi   Ministri Klosi kërkoi mbështetje për njohjen e pensioneve nga të gjitha vendet nordike Në kuadër të vizitës zyrtare në Finlandë, ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, u takua me ministren e Çështjeve Sociale dhe Shëndetit, Hanna Mantayla, si dhe me ministre

No Pic available
  • 2016-03-26

Vidhnin banesa në kryeqytet, shkatërrohet banda e hajdutëve, katër në pranga

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një grup prej katër të rinjsh, të dyshuar si autorë të vjedhjes së disa banesave në kryeqytet. Arrestimi i tyre mësohet se është bërë rreth orës 18:00 të ditës së djeshme (25.03.2016) nga efektivë të komisariatit numër 1 gjatë finalizimit

Farka 2016 kap kater persona qe vidhnin banesat
  • 2016-03-26

Farka 2016 kap kater persona qe vidhnin banesat

Foto arkiv Tirane 26 mars 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Tiranes i koduar Farka 2016 ka vene ne pranga kater persona te akuzuar per vjedhjebr br Te ndaluarit jane Amarildo Margjini 19 vjec Ani Ibraliu 26 vjec ES 15 vjec dhe ES 16 vjec qe te kater me banim ne Tiranebr b

Farka 2016, katër të arrestuar për disa vjedhje
  • 2016-03-26

Farka 2016, katër të arrestuar për disa vjedhje

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë për vjedhje të kryer në bashkëpunim. Prej disa kohësh ata vidhnin banesa të ndryshme, për të cilat janë dokumentuar pesë prej tyre. Në sajë të operacionit Farka 2016, janë vënë në pranga Amarildo Margjini, 19 vjeç, Ani Ibraliu, 26

No Pic available
  • 2016-03-26

Kapen hajdutët serialë, ja banesat që kishin vjedhur në Tiranë

Katër të rinj u arrestuan nga policia e Tiranës, në kuadër të operacionit të koduar FARKA 2016, pasi akuzohen për vjedhje të disa banesave, tashmë të dokumentuara. Policia njofton se në pranga u vunë shtetasit Amarildo Margjini, 19 vjeç, E. S., 15 vjeç, E. S., 16 dhe Ani Ibraliu, 2

No Pic available
  • 2014-09-20

Lezhë, kërkohej për armëmbajtje pa leje, kapet autori

LEZHE- Një person është arrestuar nga blutë e Lezhës, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje. Në pranga përkatësisht është vënë Amirjon Margjini, banues në Barbullojë të Lezhës, i cili kërkohej nga pol