Rezultate te kerkimit per termin: +Maria +Sharapova

Total: 208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.417Z

Maria Sharapova

Tenistja e famshme rrfehet: Pas katastrofs brthamore, prindrit e mi u transferuan n Sochi. Isha gjasht vje kur u takova me Navratilovn. Po t mos kishte ndodhur ajo tragjedi nuk do t isha marr kurr me tenis “ernobili m ndryshoi jetn” 24 vjet m par, tragjedia e ernobilit ndryshoi prgjithm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.240Z

FOTOT/ Maria Sharapova kontrollon zogun në plazh

Ajo nuk është në formën e saj më të mirë në tenis. Por Maria Sharapova vazhdon të jetë një nga femrat më seksi në botën e sportit. Bomba 26- vjeçare u fotografua duke pushuar në Cancun të Meksikës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.028Z

Shokuese, Maria Sharapova me doping

Tenistja Maria Sharapova ka rezultuar pozitive në testin e dopingut, pasi 28 vjeçares iu ekzaminua në trup meldonium, substancë për të cilën ka thënë se e ka marrë që nga viti 2006. Sharapova, një prej tenisteve më të famshme të të gjithave kohërave ka lajmëruar vetë nëpërmje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.345Z

Maria Sharapova, "mbretëreshë" në Australi

Në momentin kur Maria Sharapova po dilte nga fusha pas finales në "Australian Open", ajo vazhdonte të mendonte për këshillën e një tjetër kampioni të tenisit. "Kampionët rrezikojnë dhe presioni është një privilegj", ishte sms-ja që i kishte dërguar Billi Zhan King, të cilin Sharapov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.401Z

Roland Garros, ngre kupën Maria Sharapova

Tenistja ruse, Maria Sharapova, ka fituar në turneun ndërkombëtar të tenisit në Paris, Roland Garros, pasi sot në finale e mundi italianen Sara Errani, në dy sete 6:3 dhe 6:2. Tenistja ruse fitoi me rezultat 2:0 në sete (6:3 dhe 6:2) në një loj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.269Z

Maria Sharapova, Cernobili më ndryshoi jetën

24 vite më parë katastrofa e Cernobilit transformoi jetën e mijëra personave. Tenistja bukuroshe Maria Sharapova nuk kishte lindur ende, por edhe ekzistenca e saj u kushtëzua nga ajo ngjarje tragjike. Kështu rrëfen vetë kampionia me origjinë bjelloruse në një intervistë të dhënë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.925Z

Maria Sharapova, sportistja më e paguar

Maria Sharapova mund të mos ketë fituar ndonjë titull Grand Slam që nga viti 2008, por tenistja ruse mbetet e paprekshme si femra më e paguar në botë në sportet profesioniste. Për të shtatin vit radhazi, Sharapova ka kryesuar listën vjetore t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama