Rezultate te kerkimit per termin: +Mariano +Andujar

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.885Z

Lazio mendon per argjentinasin Andujar

Etrit Berisha mund te konfirmohet titullar ne porten e Lazios nese skuadra kryeqytetase kompleton operacionin per blerjen e gardianit te Catanias Mariano Andujar citon Supersportbr br Sipas mediave italiane shoqeria bardhekalter ka nisur bisedimet me Napolin qe zoteron kartonin e portierit argjent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.954Z

Edhe Argjentinës i gjendet lista paraprake e botërorit

Tekniku i kombëtares argjentinase Sabella, duket se ka përfundimisht gati në mendjen e tij 23 fitbollistët që do të marrë me vete në botërorin “Brazil 2014″ Edhe pse nuk janë emra zyrtare, këta emra mësohet se kanë qenë në një copë letër që mbante në dorë trajneri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.253Z

Maradona zgjedh lojtarët

Trajneri i përfaqësueses së Argjentinës, Diego Maradona, ka zgjedhur lojtarët që do t'i ketë në dispozicion në dy ndeshjet vendimtare për kualifikim në Kampionatin Botëror 2010, kundër Perusë dhe Uruguait. Maradona nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e sulmuesit të Interit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.711Z

Lista e Argjentinës, mungon një superyll!

Argjentina e ka publikuar listën paraprake prej 30 lojtarëve, 23 nga të cilët do të marrin pjesë në "Brazili 2014". Befasisht pjesë e listës nuk është Carlos Tevez. Sabella i ka bërë vend të riut Franko Di Santo, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.072Z

Maradona publikon listën për ndeshjet e radhës

Buenos Aires - Diego Armando Maradona publikon listën e përfaqësueses argjentinase për ndeshjet e radhës të vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror “Afrikë e Jugut 2010”. Më datë 28 mars Argjentina do të presë Venezuelën. Ky do të jetë edhe debutimi i Maradonës në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.476Z

Milani fiton, vazhdon betejën për Europa League

Në kuadër të javës së 33-të në Serie A të Ligës Italiane u takuan AC Milan dhe skuadra e Catanias ku në fund ngadhënjyen kuqezinjët nga milano me rezultat 1:0. Golin e vetëm për AC Milan e shënoi Riccardo Montolivo në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.734Z

Maradona: Mesi mund të krahasohet me mua

Trajneri i Argjentinës, Diego Armando Maradona, beson se ylli i skuadrës së tij, Lionel Mesi, mund të krahasohet me të. Diego Maradona ishte frymëzuesi dhe udhëheqësi në Argjentinës në trofeun e “Meksikë 1986”, (gjithmonë do të kujtohet goli i tij me dorë kundër Anglisë), po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama