Rezultate te kerkimit per termin: +Marias

Meta: total 443 / total_found 443 / time 0.000 / keyword[0] marias / docs[0] 443 / hits[0] 585 /
Qytetarët i bashkohen nismës dhuro një pemë për ditëlindje
  • 2018-12-04

Qytetarët i bashkohen nismës dhuro një pemë për ditëlindje

Veliaj: Tirana, sukses i njerëzve të thjeshtë, që e duan qytetin; Parku i Liqenit, dikur i zaptuar nga ndërtimet pa leje, sot shijohet nga 1 milionë banorë Prej shumë vitesh, Ilia Duka dhe bashkëshortja e tij, Maria, e kanë kthyer në një traditë të bukur shëtitjen në parkun e Liqenit

Kacifas, PE refuzon seancë debati nga eurodeputeti grek!
  • 2018-11-13

Kacifas, PE refuzon seancë debati nga eurodeputeti grek!

Parlamenti Europian ka hedhur poshtë propozimin e eurodeputetit grek, Nikos Marias, dhe të konservatorëve dhe reformistëve europianë (ECR), që në seancën e së hënës të diskutohej çështja e incidentit në Bularat, ku humbi jetën 35-vjeçari minoritar Kostandinos Kacifas, e shkeljen si

Ora 14:00, Kukësi-Flamurtari dhe Teuta-Tirana, për gjithçka ose asgjë
  • 2018-11-02

Ora 14:00, Kukësi-Flamurtari dhe Teuta-Tirana, për gjithçka ose asgjë

Fundjava e Superiores nis që këtë të premte me dy ndeshje mjaft interesante, që për koincidencë do të luhen në dy fusha asnjanëse, për shkak të problematikave me impiantet vendëse. Kështu, në Kamzë, Kukësi do të presë Flamurtarin, ndërsa në Tofik Jashari të Shijakut, Teuta luan

Kukësi-Flamurtari dhe Teuta-Tirana, për gjithçka ose asgjë
  • 2018-11-02

Kukësi-Flamurtari dhe Teuta-Tirana, për gjithçka ose asgjë

Fundjava e Superiores nis që këtë të premte me dy ndeshje mjaft interesante, që për koincidencë do të luhen në dy fusha asnjanëse, për shkak të problematikave me impiantet vendëse. Kështu, në Kamzë, Kukësi do të presë Flamurtarin, ndërsa në Tofik Jashari të Shijakut, Teuta luan

No Pic available
  • 2018-11-01

Dënimi i Ngoo e sherri me Ze Marian, Mema qan hallet e Tiranës

Ardian Mema i ka vendosur një gur përsipër debatit mes Ze Marian. Ish tekniku i Tiranës i cilësoi të palogjikshme fjalët  trajnerit aktual mbi problemet fizike të skuadrës. Pavarësisht keqardhja e Memës për deklartat e brazilianit ishte evidente dhe numri 1 i stolit bardheblu i cili nuk

Tirana shkarkon Ze Marian, ja kush pritet ta zëvendësojë!
  • 2018-10-11

Tirana shkarkon Ze Marian, ja kush pritet ta zëvendësojë!

Ze Maria nuk është më trajner i Tiranës. Në shtëpinë bardheblu dilemat kanë marrë fund. Presidenti i klubit, Refik Halili ka vendosur shkarkimin e teknikut brazilian, për të tentuar një nisje të re të skuadrës që ka zhgënjyer në sezonin e rikthimit në Kategorinë Superiore pavarë

Tirana konfirmon Ze Marian, trajneri premton kthesën
  • 2018-10-02

Tirana konfirmon Ze Marian, trajneri premton kthesën

Në ditën që të gjithë prisnin largimin e tij nga Tirana, braziliani Ze Maria u konfirmua si trajner i bardhebluve nga presidenti Refik Halili. Pas një takimi që zgjati rreth 3 orë pasditen e së hënës, numri 1 i bardhebluve i konfirmoi besimin ish mbrojtësit të Interit i cili do të jet