Rezultate te kerkimit per termin: +Mario +Qorri

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.137Z

Ne arrest shtepie nje shqiptar ne Itali humb jeten nga monoksidi i karbonit

Transmetuar me 04012016 - 1345 Pamje nga vendi i ngjarjes PUBLICITET Nje tragjedi e vertete ne qender te Montecatini Terme Nje 32 vjecar me origjine shqiptare u gjet i pajete ne banesen e tij pasditen e djeshme ne rrugen Salser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.130Z

Itali, 32-vjeçari shqiptar vdes në gjumë nga monoksidi i karbonit

Një 32-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë në banesën e tij në Montecatini Terme, Itali. 32-vjeçari i identifikuar si Mario Qorri, banues në Itali prej vitesh, ka ndërruar jetë për shkak të monoksidit të karbonit të çliruar nga prushi i sobës me dru që kishte lënë ndezur në d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.961Z

Vazhdojnë federimet në Sektorin e Garave në FSHF

Tiranë - Regjistrimi e futbollistëve të afruar në klubet shqiptare ka vazhduar edhe ditën e djeshme në Sektorin e Garave pranë FSHF-së. Dinamo i ka përfunduar të gjitha regjistrimet, ku për të gjithë lojtarët e huaj është plotësuar dokumentacioni i duhur. “Pothuajse të gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.332Z

Dinamo, sot kundër “sherifëve” moldavë

Kampionia e Shqipërisë, Dinamo, do të nisë sot për herë të gjashtë aventurën e saj në Ligën e Kampioneve (nga edicioni 1980-1981), kur do të përballet në Tiraspol me kampionin e Moldavisë, Sherif Tiraspol, një ekip dukshëm më favorit dhe me më shumë eksperiencë ndërkombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.335Z

Dinamo, kundër “sherifëve” moldavë

Kampionia e Shqipërisë, Dinamo, do të nisë te merkuren (19:00) për herë të gjashtë aventurën e saj në Ligën e Kampioneve (nga edicioni 1980-1981), kur do të përballet në Tiraspol me kampionin e Moldavisë, Sherif Tiraspol, një ekip dukshëm më favorit dhe me më shumë eksperiencë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.472Z

Merkato dimërore përmes skanerit

“Albania” paraqet një “listë” të blerjeve të skuadrave gjatë periudhës dimërore Pas përfundimit të pauzës dimërore, ku 10 prej 12 skuadrave të Kategorisë Superiore e kryen fazën përgatitore jashtë Shqipërisë (me përjashtim të Teutës e Partizanit), rinis edhe kampionati s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.950Z

Shkolla e Policisë, shpallen fituesit për Fierin

Policia e Shtetit shpall 59 fituesit e testimit me shkrim, të zhvilluar gjatë ditës së djeshme për Qarkun e Fierit, që kanë aplikuar për të ndjekur Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”. Gjatë këtij testimi me shkrim morën pjesë 111 kandidatë, nga 138 per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama