Rezultate te kerkimit per termin: +Marjusi

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] marjusi / docs[0] 12 / hits[0] 16 /
Ceremonia në Gjenova, Marjusi dhe Admiri përcillen me flamurin shqiptar
  • 2018-08-18

Ceremonia në Gjenova, Marjusi dhe Admiri përcillen me flamurin shqiptar

Makina në të cilën familja Cecala, babai Cristian, nëna Dawna dhe 9 vjeçari Kristal udhëtoni, u gjet nga zjarrfikësit nën rrënojat e urës Morandi në Gjenova mëngjesin e sotëm, e bërë copë e çikë nga një bllok i madh betoni që i kishte rënë përsipër, duke e çuar numrin e vik

Kush janë dy shqiptarët që humbën jetën në tragjedinë e Xhenovës
  • 2018-08-15

Kush janë dy shqiptarët që humbën jetën në tragjedinë e Xhenovës

Marjus Djerri, 22-vjeçari nga Shijaku është i pari viktimë shqiptare e konfirmuar nga tragjedia e urës Morandi, dhe pas tij edhe shoku me të cilin udhëtonin bashkë, Edi Bokrina. Marjusi ishte me origjinë nga Shijaku dhe jetonte prej vitesh me familjen në Genova. Mediat italiane thonë se

Tragjedia e Xhenovas, hapen dyert e mortit në shtëpitë e Marjusit dhe Admirit
  • 2018-08-15

Tragjedia e Xhenovas, hapen dyert e mortit në shtëpitë e Marjusit dhe Admirit

Në rrugën Dum Alla të Shijakut, në katin e katërt të një pallati, shtëpia e Kasem Djerrit, babait të Mariusit, i cili humbi jetën në tragjedinë në Genova ishte bosh. Ata jetonin prej më shumë se 20 vitesh në Itali. Njëjtë si çdo vit, 22-vjeçari kishte ardhur bashkë me familjen,

300 mijë lekë ose videon në Fb: pranga adoleshentëve në Berat
  • 2015-12-18

300 mijë lekë ose videon në Fb: pranga adoleshentëve në Berat

Marjus Doko, 19 vjeç, nga Berati kishte foto dhe video në momente intime me një vajzë me inicialet A.K., me të cilën kishte pasur një marrëdhënie. Prej kohësh e kërcënonte se do t'i publikonte në Facebook, nëse vajza nuk i paguante 300 mijë lekë të vjetra. Madje në postimin më t

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm
  • 2013-12-08

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm

Cërrik, Marjus Hoxholli, në kushte çnjerëzore që prej 4 vjetësh Keqtrajtimi Marjus Hoxholli, nga fshati Bujaras, i lindur me probleme mendore, lidhet me litar në këmbë sa herë që i ati nuk është në shtëpi Varfëria Familja e varfër Hoxholli krijon të ardhura veç nga një copë tok

Babai: Familja ime mes djalit të sëmurë dhe varfërisë ekstreme
  • 2013-12-08

Babai: Familja ime mes djalit të sëmurë dhe varfërisë ekstreme

Intervista Ndriçim Hoxholli rrëfen sëmundjen e djalit dhe jetën me pensionin e tij   Ndriçim Hoxholli Unë po rri me këtë djalë në shpi. Do ta mbaj se jam i detyruar. E kam evlat, kur i thonë një llafi, dhe nuk e braktis dot. Gruaja e parë më vdiq. U martova me gruan e dytë, por a

No Pic available
  • 2013-01-24

Lamtumirë Skurës, Berisha:Luftoi krimin, Rama:U tradhtua

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Trupi i pajetë mbërriti në 10:30 në Durrës Nishani: Komisari vdiq në krye të detyrës Skura humbi jetën në spital në Itali FRD:Qeveria të mbrojë njerëzit, LSI: Masa shtrënguese Plagosja më 13 janar/ FOTO Skura më 15 janar u nis drejt italisë AP ngus