Rezultate te kerkimit per termin: +Marjusin

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] marjusin / docs[0] 5 / hits[0] 6 /
Arrestimi i profesorit shqiptar
  • 2016-07-29

Arrestimi i profesorit shqiptar

brbrKy eshte Marjus Hoxha i arrestuar ne Turqi me date 24 korrik i akuzuar per lidhje me grushtin e shtetit Familjaret e tij qe prej asaj dite nuk kane informacione se cfare eshte bere me Marjusin Vellai i tij ne nje interviste per Vizion Plus tregon ankthin qe ka perfshire familjen per fatin e Mar

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm
  • 2013-12-08

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm

Cërrik, Marjus Hoxholli, në kushte çnjerëzore që prej 4 vjetësh Keqtrajtimi Marjus Hoxholli, nga fshati Bujaras, i lindur me probleme mendore, lidhet me litar në këmbë sa herë që i ati nuk është në shtëpi Varfëria Familja e varfër Hoxholli krijon të ardhura veç nga një copë tok

Babai: Familja ime mes djalit të sëmurë dhe varfërisë ekstreme
  • 2013-12-08

Babai: Familja ime mes djalit të sëmurë dhe varfërisë ekstreme

Intervista Ndriçim Hoxholli rrëfen sëmundjen e djalit dhe jetën me pensionin e tij   Ndriçim Hoxholli Unë po rri me këtë djalë në shpi. Do ta mbaj se jam i detyruar. E kam evlat, kur i thonë një llafi, dhe nuk e braktis dot. Gruaja e parë më vdiq. U martova me gruan e dytë, por a

McLaren “zbarkon” ne Tirane
  • 2010-03-07

McLaren “zbarkon” ne Tirane

Pas ardhjes se Ferrarit, Williams dhe Renault nje tjeter makine e F1 ka zbritur ne Tirane. Behet fjale per Mclaren Mercedes, por ndryshe nga te parat, makina e vitit 2007 me te cilen ka garuar Alonso dhe Hamilton nuk eshte projektuar nga inxhinieret e skuderise anglo-gjermane, por nga do

No Pic available
  • 2010-03-06

Skenografi Spahiaj sjell në Tiranë makinën e Formula 1

TIRANE- Pasioni dhe dëshira për artin , për më tepër për sportin e tij të preferuar Formula Uno, e ka bërë Marjus Spahiajn autorin e veprës së rallë të realizuar me bukë peshku. Një makinë e Formula Uno me përmasa reale që ka surprizuar artdashësit, por dhe tifozët e këtij sport