Rezultate te kerkimit per termin: +Marjusit

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] marjusit / docs[0] 6 / hits[0] 11 /
Tragjedia e Xhenovas, hapen dyert e mortit në shtëpitë e Marjusit dhe Admirit
  • 2018-08-15

Tragjedia e Xhenovas, hapen dyert e mortit në shtëpitë e Marjusit dhe Admirit

Në rrugën Dum Alla të Shijakut, në katin e katërt të një pallati, shtëpia e Kasem Djerrit, babait të Mariusit, i cili humbi jetën në tragjedinë në Genova ishte bosh. Ata jetonin prej më shumë se 20 vitesh në Itali. Njëjtë si çdo vit, 22-vjeçari kishte ardhur bashkë me familjen,

Arrestimi i profesorit shqiptar
  • 2016-07-29

Arrestimi i profesorit shqiptar

brbrKy eshte Marjus Hoxha i arrestuar ne Turqi me date 24 korrik i akuzuar per lidhje me grushtin e shtetit Familjaret e tij qe prej asaj dite nuk kane informacione se cfare eshte bere me Marjusin Vellai i tij ne nje interviste per Vizion Plus tregon ankthin qe ka perfshire familjen per fatin e Mar

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm
  • 2013-12-08

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm

Cërrik, Marjus Hoxholli, në kushte çnjerëzore që prej 4 vjetësh Keqtrajtimi Marjus Hoxholli, nga fshati Bujaras, i lindur me probleme mendore, lidhet me litar në këmbë sa herë që i ati nuk është në shtëpi Varfëria Familja e varfër Hoxholli krijon të ardhura veç nga një copë tok

Babai: Familja ime mes djalit të sëmurë dhe varfërisë ekstreme
  • 2013-12-08

Babai: Familja ime mes djalit të sëmurë dhe varfërisë ekstreme

Intervista Ndriçim Hoxholli rrëfen sëmundjen e djalit dhe jetën me pensionin e tij   Ndriçim Hoxholli Unë po rri me këtë djalë në shpi. Do ta mbaj se jam i detyruar. E kam evlat, kur i thonë një llafi, dhe nuk e braktis dot. Gruaja e parë më vdiq. U martova me gruan e dytë, por a

I ngacmoi gruan me SMS, bashkë me vëllanë marrin peng 23-vjeçarin
  • 2013-08-01

I ngacmoi gruan me SMS, bashkë me vëllanë marrin peng 23-vjeçarin

Fier- I ngacmoi gruan, ndaj së bashku me vëllanë e marrin peng dhe për katër orë e dhunojnë fizikisht. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fierit, në fshatin Zhupan të tij. Sipas burimeve të policisë, dy vëllezërit Marjus dhe Ervin Lilo përkatësisht 26 dhe 30 vjeç, kanë marrë peng sh

No Pic available
  • 2010-01-05

Prej një jave biznesmeni i zhdukur pa gjurmë

Policia dyshon për një vetëlargim nga shtëpia ndësa familja pretendon të kundërtën duke pohuar se nuk është larguar kurrë kaq gjatë Një sipërmarrës i vogël biznesi rezulton i zhdukur që prej gati dhjetë ditësh, ndërsa familja e tij ende nuk ka asnjë informacion mbi fatin e mu