Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Frrokut

Total: 818
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.741Z

Belgjika pranon kërkesën e Mark Frrokut

Gjykata belge ka pranuar kërkesën e Mark Frrokut, depozituar këtë të enjte, për të qenë i pranishëm në gjyqin ndaj tij në Bruksel, më 19 tetor. Lajmi është bërë i ditur nga vetë avokati i Frrokut, Saimir Vishaj. Në këtë kërkesë të depozituar në Gjykatën e Krimeve të Rënda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.201Z

Kontabilist për burimin e pasurisë së Mark Frrokut

Prokuroria, hetime pasurore ndaj deputetit, krahas komplotit dhe vrasjes në Belgjikë Pasuria – Nga hetimet e deritanishme dyshohet se Mark Frroku zotëron një pasuri deri në afro 10 milionë euro, e përllogaritur kjo dhe në pasuritë e paluajtshme Çështjet – Aktualisht Frroku a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.965Z

Deshton serish seanca ndaj Mark Frrokut

brbrTom Doshi ishte deshmitari i radhes i cili do te deshmonte ne procesin gjyqesor ndaj Mark Frrokut Mosformimi i trupit gjykues u be shkak per shtyrjen e seances se procesit ne te cilin ish-deputeti kristiandemokrat akuzohet per tri vepra penale vrasje pastrim parash e ndertim te paligjshem Deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.179Z

Përkthehet dosja me 2500 faqe e Mark Frrokut

Perkthehet dosja ndaj Mark Frrokut. 2500 faqe me prova, dëshmi dhe fakte që rëndojnë mbi deputetin Mark Frroku, janë vënë në dispozicion të prokurorëve të çështjes. Ekspertët e ministrise se Drejtesise kanë marrë më shumë se 20 ditë, për të shqiptuar akuzën e ngritur nga shteti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.573Z

Policia zbaton urdhërin e Prokurorisë për arrestimin e Mark Frrokut

Policia e Tiranës ekzekuton urdhërin e Prokuorisë së Përgjithshme për shoqërimin e deputetit Mark Frroku nga banesa e tij në drejtim të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Dy automjete të repartit “Shqiponja” kanë kryer ndalimin e deputetit Frroku vetëm pak minuta pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.289Z

Mark Frrokut i sekuestrohen apartamentet në Orikum e Shëngjin

Me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, gjykata ka vendosur sekuestrimin e 7 apartamenteve, 2 garazheve, 2 dyqaneve dhe një sipërfaqe tokë arë, në emër të ish-deputetit Mark Frroku, në vijim të hetimit pasuror të nisur ndaj tij. Apartamentet e sekuestruara janë në zonat breg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.941Z

Partia e Mark Frrokut regjistrohet sot në KQZ, firma e deputeti nga qelia

Partia Kristian-Demokrate me kryetar Mark Frrokun pritet të regjistrohet sot në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të marrë pjesë në zgjedhjet e 21 qershorit. Në një njoftim për shtyp të KQZ bëhet me dije se ditën e sotme do të shqyrtohen kërkesat për regjistrim të 8 partive, mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama