Rezultate te kerkimit per termin: +Mark +Lleshi

Total: 221
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.162Z

Lëshoi dokument fals për hasmëri, procedim ndaj Mark Lleshit

TIRANË- Nis procedimi penal ndaj shtetasit Mark Lleshi, i ciki ka lëshuar dokumenta me vulë të falsifikuar kundrejt pagesës. Polica e Tiranës sqaron se ky shtetas në emër të “Misionit të pajtimit të gjaqeve” i ka lëshuar një dokument Vërtetim me vulë të falësifikuar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.162Z

Lëshoi dokument fals për hasmëri, procedim ndaj Mark Lleshit

TIRANË- Nis procedimi penal ndaj shtetasit Mark Lleshi, i ciki ka lëshuar dokumenta me vulë të falsifikuar kundrejt pagesës. Polica e Tiranës sqaron se ky shtetas në emër të “Misionit të pajtimit të gjaqeve” i ka lëshuar një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.101Z

Konkurrenca nje burre ne Lezhe kanoset nga babai dhe vellai i tij

Lezhe 4 dhjetor 2014 NOAal- Nje burre nga Lezha ka denoncuar ne polici babane dhe vellane e tij duke thene se eshte kanosur prej tyrebr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi i 69 vjecarit Mark Lleshi dhe i 37 vjecarit Adrian Lleshi me banim ne lagjen Gurrabr br Sic raporton Noaal ndaj tyre ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.931Z

Kurbin, grabitet oficeri i policisë

Grabitet me armë oficeri i policisë bashkiake të Laccit Mark Lleshi. Lleshi ka qënë duke punuar i vetëm në një dyqan të tij që shërbente për servisin e celularëve, kur një i ri, identiteti i të cilit nuk dihet ka hyrë pa maskë me një pistoletë në dorë. Pasi e ka kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.019Z

Arrestohen babe e bir nga fshati Kallmet i Lezhes

Dy persona, babë e bir, janë arrestuar nga policia e Lezhës, por ne momentin e arrestimit ata janë përplasur me armë zjarri. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Kallmet, ndërsa dy personat aktualisht ndodhen ne dhomat e para-burgimit. Të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.939Z

Grabitet me armë një dyqan celularësh

Laç Pronari, oficer i policisë bashkiake. Uniformat blu ende në kërkim të autorit Grabitet me armë një dyqan celularësh në qytetin e Laçit, vetëm pak metra larg Komisariatit të Policisë së Kurbinit. Pronari i dyqanit, oficer i policisë bashkiake të Laçit, nën kërcënimin e armës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.012Z

Qëlluan me armë drejt policisë, arrestohen babë e bir

 Në pranga ranë Mark Lleshi, 64 vjeç dhe i biri i tij, Altin Lleshi, 28 vjeç. Arrestimi i tyre u bë pas gjatë natës së shkuar pasi këta shtetas kanë gjuajtur me breshëri armësh. Ngjarja ndodhi në aksin e vjetër të rrugës Lezhë-Kallmet, kur forcat e rendit kanë shkuar për të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama